Naudinga

Populiariausios parduotuvės vaikų tarpe

Vaikų lūpomis kalba tiesa, todėl jeigu Jūsų vaikas sako, kad candypop yra jo mėgstamiausia parduotuvė, žinokite, kad tai šimtaprocentinė tiesa. Gausybė skaniausių saldžių, sūrių, rūgščių bei aštrių skanumynų, platus gaiviųjų ir kitų gėrimų pasirinkimas, žinoma, vilioja ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius, kurie vertina kokybę, skonių įvairovę bei nori mėgautis skanumynais iš viso pasaulio.

Saldumynai – ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų silpnybė

Sakoma, kad saldumynus labiausiai mėgsta vyrai ir vaikai, tačiau moterys nuo šios „komandos“ taip pat ne daug atsilieka. Guminukai, saldainiai, sausainiai, baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas, šokoladiniai krepšeliai, įvairūs vafliukai, dražė ir kiti saldumynai, saikingai jais mėgaujantis, yra puikus energijos šaltinis be to, kad ir kaip norima šį faktą paneigti, pastebimai padeda pagerinti nuotaiką.

Užkandžiai – skaniai pertraukėlei

Pretzelių gabaliukai, kukurūzų, bulvių bei ryžių traškučiai, riešutų mišiniai, jūros dumblių užkandžiai ir kt. – tai tik dalis užkandžių variantų, kurie Jūsų pertraukėles ar pasisėdėjimus su draugais ar šeimos nariais gali padaryti itin skanius. Užkandžių įvairovė netgi diktuoja pasisėdėjimų temą. Ar kada nors su draugais turėjote užkandžių degustacinį vakarą, kurio metu rinkote skaniausią užkandį, arba vakarą, kai bandėte „įveikti“ traškučius, „praturtintus“ aštriausia pasaulyje paprika CAROLINA REAPER? Ne? Tada pats laikas susitikti su draugais!

Viso pasaulio skoniai viename rinkinyje

Jeigu mėgstate savo namuose rengti pasisėdėjimus su draugais, bet nemėgstate gaminti, Jums visada pagelbės įvairių užkandžių rinkiniai. CANDY POP SNACK BOX rinkinys, pavyzdžiui, kupinas aštriais bei sūriais skoniais pasižyminčių Cheetos, Herr’s, Snyder’s, Takis, TGI Friday’s gaminių, kuriuos nuo stalo graibsto ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. CANDY POP MYSTERY BOX rinkinys, kuriame gausu kruopščiai atrinktų saldumynų iš Europos, Azijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų, puikiai tiks ne tik „skaniam“ pasisėdėjimui prie kavos, bet ir kaip dovana. Ar kada nors matėte, kaip spindi vaiko, gavusio iš savo mėgiamiausios parduotuvės pirktą saldumynų rinkinį dovanų, akys? Atsakymas – labai! Tiesą sakant, tokia dovana džiaugiasi ne tik vaikai, bet ir suaugę smaližiai.