Grožis

Plaukų priežiūros įrenginiai: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Kiekviena moteris norėtų, kad jos plaukai visada atrodytų taip, tarsi ką tik po kirpyklos, todėl svarbu pasirūpinti ne tik tinkamu šampūnu ir kondicionieriumi, bet taip pat ir plaukų džiovintuvu ir tiesintuvu. Tai – neabejotinai vieni svarbiausių plaukų priežiūros įrenginių, kurie padeda palaikyti tvarkingą šukuoseną, taigi, svarbu pakankamai dėmesio skirti jų pasirinkimui.

Kaip išsirinkti plaukų džiovintuvą?

Plaukų džiovintuvas naudojamas kone kasdien, kada nusprendžiama plauti galvą. Nors kirpėjai neretai pabrėžia, kad plaukų džiovintuvą vertėtų naudoti kiek įmanoma rečiau, tačiau skubant į darbą tai yra tiesiog neišvengiama. Jei pasirinksite tinkamą įrenginį, plaukams daromos žalos bus galima išvengti (arba ji bus minimali), todėl naudinga atsižvelgti į kelis pagrindinius kriterijus:

  • Džiovintuvo galia: ploniems ar pažeistiems plaukams rekomenduojama rinktis 1200-1500 W galios džiovintuvą, tiesiems ar banguotiems plaukams – 1300-1800 W, o storiems ar garbanotiems plaukams – 1600-2000 W galios džiovintuvą;
  • Kaitinimo elementas: metalinius arba plastikinius kaitinimo elementus dažniausiai turi pigūs plaukų džiovintuvai (tokie įrenginiai kaitina plaukus tol, kol iš jų išgaruoja drėgmė, todėl tai nėra pats sveikiausias pasirinkimas). Keramikiniai plaukų džiovintuvai tolygiai paskirsto karštį, todėl tokio tipo džiovintuvas plaukams daro gerokai mažesnę žalą. Joninio kaitinimo elementas panaikina teigiamą plaukų įkrovą, todėl plaukai tampa švelnesni ir mažiau elektrinasi (panašiomis savybėmis pasižymi ir iš turmalino pagamintas kaitinimo elementas);
  • Džiovintuvo antgaliai padeda formuoti įvairias šukuosenas, todėl renkantis džiovintuvą naudinga išsiaiškinti, kokius antgalius turi šis prietaisas;
  • Funkcionalumas: naudinga rinktis tokį džiovintuvą, kuris turi ne tik karšto, bet taip pat ir šalto oro srovę, kuri padeda sutvirtinti pabaigtą šukuoseną.

Kokį plaukų tiesintuvą pasirinkti?

Metalinis plaukų tiesintuvas yra pats pigiausias, tačiau svarbu įvertinti, kad metalinė plokštelė plaukams turi neigiamą poveikį. Tiesintuvai su integruotomis keramikinėmis plokštelėmis padeda apsaugoti plaukus nuo skilinėjimo ir lūžinėjimo, todėl toks pasirinkimas gali būti gerokai palankesnis. Turmalininis plaukų tiesintuvas generuoja net šešis kartus daugiau jonų nei keramikinis tiesintuvas, be to, jis padeda palaikyti natūralią plaukų drėgmę. Plaukų tiesintuvai su nefritu arba tiesintuvai su jonizatoriumi padeda palaikyti plaukų gyvybingumą, o įrenginiai su infraraudonaisiais spinduliais padeda suvaldyti garbanotus ir nepaklusnius plaukus, be to, šie spinduliai teigiamai veikia kraujotaką ir padeda išvengti plaukų išsausėjimo. Tiesintuvai su EP technologija pasižymi tolygiu karščio paskirstymu ir ilgalaikiu rezultatu: jei pastebite, kad plaukai po tiesinimo netrukus ima banguotis, toks tiesintuvas gali būti vienas palankiausių pasitrinkimų. Prekyboje taip pat galime rasti plaukų tiesintuvų su keratinu, kurie padeda stiprinti plaukus ir padeda išvengti išsausėjimo. Pasirinkimo galimybių yra iš tiesų nemažai, tad tuomet, jei kiltų dvejonių dėl savo pasirinkimo, visada galite pasitarti su konsultantais, kurie mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus.

Plaukų priežiūros įrenginiai internetu

Jei svarstote, kur plaukų tiesintuvą ar džiovintuvą būtų galima įsigyti pačiomis palankiausiomis kainomis, naudinga pasidomėti, kas yra siūloma internetinėse parduotuvėse, kuriose nustatyti įkainiai visuomet yra mažesni, o esant poreikiui galima nesunkiai palyginti skirtingų parduotuvių nustatytas kainas, ir tai jums tikrai padės kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.