Buitis,  Sveikata

Patarimai, kaip pasirinkti nagų priežiūros priemones

Nagų išvaizda priklauso nuo įvairių veiksnių: tinkamos priežiūros, reguliaraus manikiūro, tinkamos mitybos ir bendros kūno sveikatos. Manoma, kad gerą nagų būklei palaikyti užteks tam skirtų maisto papildų. Iš esmės, tai yra tik viena sudedamoji dalis. Nagų priežiūra yra kompleksinis procesas, tad išorinė nagų priežiūra yra irgi labai svarbus komponentas. Kokių priemonių reikia nagų puikiai nagų išvaizdai ir būklei palaikyti?

  • Nagų bei rankų priežiūros kosmetika

Parduotuvėse yra labai plati nagų kosmetikos pasiūla. Be jokios abejonės, kiekvienos moters kosmetinėje turėtų būti kondicionierius. Šis preparatas palaiko nago plokštelės regeneraciją bei ją stiprina. Kondicionieriuose dažnai yra kreatino, kalcio, silicio magnio ir kitų vitaminų. Nagų kondicionieriai yra rekomenduojami žmonėms, kenčiantiems nuo trapių ar suskilusių nagų. Kondicionierių galima įsigyti įvairiomis formomis: lakais, geliais, kremais, aliejais bei kaukėmis.

Taip pat būtina nagų priežiūros priemonė – nagų lako valiklis. Rekomenduojama rinktis priemonę be acetono, kad valiklis nesukeltų nagų plokštelės džiūvimo ir trapumo. Nagų lako pašalinimo priemonių sudėtis turėtų būti papildyta žolelių ekstraktais, vitaminais ir aliejais, turinčiais stiprinantį poveikį.

Kad nagai visada atrodytų gražiai taip pat būtina tinkamai prižiūrėti nagų odeles. Yra daug įvairių kremų, gelių ir specialių losjonų, kad odelės visada būtų minkštos.

  • Nagų priežiūra namuose.

Nagų sveikata pagerėja plaunant rankas muilu be preparatų, kurie sausina rankų ir nagų odą. Po kiekvieno rankų plovimo rekomenduojama naudoti drėkinantį ar maitinantį kremą arba gelį, kuris padės suminkštinti odeles ir palaikyti rankų odos vientisumą. Daugiau produktų rankų priežiūrai: https://www.groziui.lt/manikiurui-pedikiurui/nagu-prieziuros-priemones

Kartą per savaitę verta taikyti aliejinę procedūrą, kuri yra atliekama, kelioms minutėms panardinant rankas į šiltą alyvuogių aliejų, pridedant A ir E vitaminų lašų.