Naudinga

Pasitinkant pavasarį – „Sveikatos dienos“ kviečia pasirūpinti savimi

Kaip rūpintis savo sveikata? Klausimas, kuriam atsakyti dažnai pritrūkstama žinių. Svarbių patarimų, kaip pradėti gyventi kitaip, kad tiek moralinė savijauta, tiek fizinė sveikata ilgainiui taptų geresnė, jau šį savaitgalį pateiks didžiulis būrys savo srities žinovų parodoje „Sveikatos dienos 2018“, vasario 23-25 d.

10-oji sveikatingumo paroda, šiemet vyksianti Kauno „Žalgirio“ arenoje, lankytojus kvies apsilankyti nemokamai ir pasitiks net su 132 dalyviais: sveikatos priežiūros, gydymo, reabilitacijos įstaigomis ir klinikomis, sveikatą stiprinančių ir gydymui skirtų preparatų gamintojais bei jų atstovais, sveikai gyvensenai skirtų gaminių ir paslaugų tiekėjais.

 Parodos lankytojai turės išskirtinę galimybę nemokamai apsilankyti 5 seminarų erdvėse, kur išgirs informacijos sveikos mitybos, skiepų, emocinės sveikatos atstatymo temomis, išvys gyvybiškai svarbias pirmosios pagalbos suteikimo pamokas. Atvyks ir garbūs svečiai iš užsienio, kalbėsiantys holistinės sveikatos, diatermijos, reabilitacijos bei estetinės medicinos temomis.

Stropiai besirūpinantys sveikata turės progą susipažinti su medicinos naujienomis ir odontologijos inovacijomis, išbandyti sveikatinimo procedūras ar išsitirti sveikatą. Mėgstantys aktyvų laisvalaikį bus kviečiami išbandyti šiaurietiško ėjimo užsiėmimus, o pasiryžę geram darbui –  galės prisidėti prie kraujo donorystės.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija rengia dvi dienas truksiančią konferenciją onkologinių susirgimų prevencijos, inovatyvių gydymo metodų ir reabilitacijos temomis. Tai ypatingą reikšmę turintis renginys, nes onkologinės ligos diagnozuojamos vis jaunesniems žmonėms.

Gyvensenos medicinos asociacija ruošia informaciją konferencijai apie kanabinoidų vartojimo pranašumus lėtinėms ligoms kontroliuoti, kaip sulaukti šimto metų, pakeisti gyvenseną neišgyvenant streso.

Paskutinę parodos dieną vainikuos kiek kitoks požiūris į sveikatinimą – Rytų medicinos konferencija, kurioje bus galima daugiau sužinoti apie kinų mediciną, žemės stichijos įtaką fiziologiniams procesams, vaistinius augalus ir alternatyvius tyrimų būdus.

Daugiau informacijos galite rasti www.expo.lt

Pranešimą paskelbė : Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”