Naudinga

Artėjančio savaitgalio naujiena – pirmoji grožio paroda „BEAUTY EXPO 2018“

Išvarius žiemą iš kiemo, vasario 23-25 d. visi šalies grožio specialistai išskubės į Kauno „Žalgirio“ areną, naujai startuosiantį projektą „BEAUTY EXPO 2018“ – naująjį grožio rojų, kur galės susipažinti su aktualiomis naujienomis ir pasidalinti savo žiniomis.

Parodos organizatorius „Ekspozicijų centras“ atskleidžia, kad turi ypatingą viziją – siekį, kad ši paroda taptų tradicine susitikimo švente grožio industrijos atstovams, tačiau tuo pačiu ir prieinama vieta eiliniam žmogui, norinčiam jaustis žaviu ir patraukliu kasdien.

Šiemet „BEAUTY EXPO“ dovanos svečiams nemokamą apsilankymą, kvies susipažinti su aukštos kokybės produkcija ir paslaugomis bei praplėsti akiratį grožio suvokime.

Nors ši grožio paroda rengiama pirmąjį kartą, tačiau jau yra gausi renginių skaičiumi: pažangiausių technologijų manikiūro seminarai, parodomosios plaukų struktūros atstatymo ir dažymo procedūros, permanentinio makiažo mokymai, pamokos vyrų kirpėjams ir barzdaskučiams.

Tradicija tapęs Atviras Lietuvos čempionatas kirpėjams ir grožio specialistams iš Vilniaus šiemet keliasi į Kauną ir pasitinka nauju pavadinimu – „Kaunas Beauty 2018“. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos organizuojamose varžytuvėse susirungs tiek profesionalai, tiek studentai: vizažistai, kirpėjai-plaukų stilistai, manikiūro, antakių dizaino, blakstienų priauginimo specialistai, bazdaskučiai. Taip pat bus skelbiami fotokonkursų „Metų kirpėjas 2018“ ir „Metų vizažistas 2018“ nugalėtojai.

Ketinantys patobulinti savo įgūdžius ir mokytis kurti skirtingus įvaizdžius, galės tą padaryti charizmatiškosios viešnios iš Rusijos, Yulios Mironovos, moteriškų šukuosenų seminare „Apimtis. Forma. Tekstūra.“, o norintys pasisemti vizažo paslapčių bus laukiami talentingosios Iulianos Sandu iš Moldovos nuotakos ir vakarinio makiažo mokymuose.

Daugiau informacijos galite rasti www.expo.lt

Pranešimą paskelbė : Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”