Buitis

Ką reikia žinoti prieš ruošiantis patalpų valymui?

Ne paslaptis, kad įmonės biuras lemia jo statusą. Ir, kaip žinia, klientai jus pasitinka ir įvertina pagal jūsų biuro išvaizdą. Pats pirmasis ir stipriausias įspūdis apie įmonę susidaro lankytojui vos peržengęs jos slenkstį, todėl labai svarbu į tai atkreipti didelį dėmesį. Biuras visada turi atrodyti ir pasitikti savo darbuotojus, svečius ir verslo partnerius švarus ir estetiškas. Pats paprasčiausias būdas išlaikyti švarą ir tvarką savo biure, patalpų valymo paslaugos užsakymas valymo įmonėje.

Profesionalūs valymo įgūdžiai labai skiriasi nuo kitų panašias paslaugas teikiančių įgūdžių, pirmiausia valymo tempu ir rezultatu.

Darbas organizuojamas pagal jūsų pageidavimus. Tai gali būti vienkartinis, kasdienis, savaitinis, vakarinis valymas, bendras plovimas po persikraustymo ar remonto. Galimas nuolatinis patalpų valymas arba kompleksinis valymas ir kaip dažnai to reikia, nusprendžiate jūs.

Rinkdamasis paslaugų teikėją,turėtumėte atkreipti dėmesį į:

  • palankias mokėjimo sąlygas;
  • valymo įmonės reputaciją, rekomendacijas ir istoriją rinkoje;
  • valymo įmonės darbuotojų kvalifikaciją;
  • valymo įmonės materialines ir technines galimybes.

Vargu ar galima pervertinti valymo įmonės pranašumus prieš visą darbo dieną dirbančią darbuotoją. Sumokėsite savo darbuotojui tiek pat, neatsižvelgiant į tai, kiek darbo ir ar kokybiškai jisai jį atliks, o jei dar įvertinsite tai, kad darbuotojas taip pat yra žmogus ir jis gali susirgti, galite likti be valymo paslaugų. Valymo įmonių paslaugos apskaičiuojamos atsižvelgiant į faktiškai atliktų darbų apimtį, sugaištą laiką ir užduoties sudėtingumą. Valymo kokybė bus užtikrinta ir niekas niekada nesusirgs netikėtai ir pačiu netinkamiausiu momentu.

Švari darbo vieta yra vienas iš sėkmingos Jūsų įmonės plėtros, puikios darbuotojų savijautos ir aukšto darbo efektyvumo komponentų. Biuras yra jūsų firmos, įmonės veidas, o jo išvaizda – ne paskutinė vieta formuojant įmonės įvaizdį.