Verslas

Naujos statybos butai Vilniuje perkamai pagal šiuos patarimus

Daugelis mūsų norime gyventi naujame bute Vilniuje. Tam, kad ši svajonė taptų realybe, gali tekti atlikti nedidelius namų darbus. Juk buto pirkimas – tikrai rimtas gyvenimo įvykis, tad verta įdėti šiek tiek pastangų bei laiko tam tikrai informacijai surinkti bei išanalizuoti. Jeigu jau žinote, kokio buto norite ir bankas pateikė sumą, kokią paskolą gali suteikti, įvertinkite dar keletą žingsnių prieš perkant būstą.

  • Gal ne visi susimąsto, kiek gali kainuoti išsirinkto buto išlaikymas. Jeigu Jus domina naujos statybos butai Vilniuje, tai tikrai neteks mokėti didžiulių sąskaitų už buto šildymą ar nuolatinius remontus, kas būtinga senos statybos butams Vilniuje. Būsimų mokesčių dydis priklauso ir nuo plėtotojo pasirinktų sprendimų. Atkreipkite dėmesį į daugiabučio kiemą bei žaliųjų erdvių sukūrimą. Tikėtina, kad tuo rūpinsis profesionalai, o jiems mokami mokesčiai atsidurs Jūsų sąskaitose. Gera pro langą mėgautis skirtingų rūšių augalais, žaliuojančia pieva, tekančio vandens baseinu. Tik už tai teks ir susimokėti.
  • Įvertinkite būsto charakteristikas. Net nebūtina būti statybų ekspertu, kad sužinotumėte tam tikrus skaičius ir jų dydžius patikrintumėte su specialistų rekomendacijomis. Pavyzdžiui, prieš perkant būstą būtų gerai išsiaiškinti, ar pakankama garso izoliacija naujajame būste. Šią ir kitas charakteritikas įvardina buto techninės charakteristikos aprašas.
  • Puiki ir išvystyta infrastruktūra didina būsto vertę. Apsižvalgykite realiai bei išanalizuokite kaimynystės žemėlapį. Ar pakanka žaliųjų zonų aplink? Kaip veikia viešasis transportas aplink nusižiūrėtą nekilnojamo turto objektą? Ar pakankama socialinė infrastruktūra? Naujos statybos butai Vilniuje dažniausiai turi požemines stovėjimo aikšteles ir aptvertas kiemo teritorijas – tai dideli pliusai dabartiniam ir ateities būstui kaip investicijai.
  • Perkantys butą iš brėžinių ar su daline apdaila turi įvertinti laiką, kurio reikės įrengti savo butą. Tikrai neužtenka tik suskaičiuoti, kiek kainuos būsto įrengimo darbai ir jo apstatymas. Tikrai ne visada bus pigiau, jei butą nuspręsite įsirengti patys ar samdyti draugus, gimines. Jeigu tai kainuos keliskart ilgiau laiko atžvilgiu, tikrai sutaupyti nepavyks. Atminkite, jog dažnai nekilnojamo turto plėtotojas gali pasiūlyti pigesnį būsto įrengimo sprendimą, nes perka didesnius medžiagų kiekius, dėl to gauna geresnes kainas bei gali suteikti garantiją darbams.

Atrodo, kad nauji butai Neries krantinėje Vilniuje visiškai atitinka aukščiau minėtus principus. Ko tada delsti? 😉