Naudinga

Modernios grožio klinikos atidaryme Kaune susirinko garsenybės iš visos Lietuvos

Savaitgalį į ERA ESTHETIC AVENUE estetinės ir lazerinės medicinos kliniką deglais apšviestu šaligatviu žingsniavo pasidabinę žinomi Lietuvos verslininkai, teisininkai, medikai, pramogų pasaulio atstovai. Jiems pristatytos prieš dešimtmetį mokslinei fantastikai prilygusios procedūros – nechirurginis odos atjauninimas, greitas ir beskausmis praktiškai visų odos problemų šalinimas pažangiausiais pasaulyje lazeriais.

 

Atidaryme sutikta Tatjana Lavrinovič, besiruošianti Misis Visata konkursui, tvirtino, kad visiškai patiki savo grožį ERA ESTHETIC medikams. Ir atidarymo metu, ir klinikos socialinio tinklo paskyroje jai pritaria ir kitos žinomos Lietuvos moterys, tarp jų – modeliai Simona Burbaitė ir Asta Valentaitė, teisininkė Viktorija Macijauskienė. Šventėje buvo galima išvysti „Senukų labdaros fondo“ vadovę Dalę Rakauskienę, Gintarę Meiluvienę, nekilnojamojo turto bendrovės „Capital“ direktorę, verslinines Laurą Bohne, Almą Latvytę ir kitų žinomų veidų.  

Tai jau šeštoji ERA ESTHETIC klinika, kitos sėkmingai veikia Vilniuje, Rygoje ir Frankfurte.  Pačiame miesto centre I.Kanto gatvėje prestižiniame biurų pastate „Bokštas“ įkurta klinika džiugina akį skoninga prabanga, tačiau, pasak klinikų grupės bendrasavininkės gydytojos dermatologės Jurgitos Stoškienės, didžiausios investicijos buvo skirtos itin efektyviems lazeriams įsigyti ir aukštos kvalifikacijos gydytojų bei medicinos slaugytojų parengimui. „Noriu atkreipti dėmesį, kad viso  klinikoje naudojamos technologijos įvertintos vadinamuoju aukso standartu kiekvienai odos problemai spęsti, jų veiksmingumą patvirtina klinikiniai tyrimai. Visos procedūros atitinka CE ir vaistų kontrolės tarnybos (FDA) reikalavimus“,- pasakoja J.Stoškienė.

Didžiausio dėmesio sulaukė nechirurginis odos patempimas lazeriu Thermage CPT, kuris leidžia atjauninti veidą bent penkeriais – septyneriais metus be skalpelio ir randų, neprarandant darbingumo.  Klinikos medikai išsamiai pasakojo apie odos atjauninimo, pigmentinių dėmių, apgamų, karpų, spuogų, veido raudonio, randų, strijų, celiulito, plaukelių visam laikui šalinimą ir kūno linijų pagražinimą panaudojant lazerius, apie odos ligų, apgamų diagnostiką.

Po oficialiosios dalies šventė persikėlė į madingą Kauno senamiesčio restoraną „Režisierius“.

Pranešimą paskelbė : Austė Korbutė, Informacijos vadybos centras