Buitis,  Interjeras

„Medžio stilius“: ąžuolinės medinės durys praturtina būsto interjerą ir suteikia daugiau žavesio

Svarstote, kokiais privalumais pasižymi ąžuolinės medinės durys? Tai yra labai praktiškas, efektyvus, ilgaamžis ir populiarus sprendimas. Kiekvieno būsto interjerui ąžuoliniai elementai gali suteikti kur kas daugiau žavesio, rafinuotumo, elegancijos ir prabangos, o visų svarbiausia – daug šilumos ir jaukumo.

Dėl šių priežasčių vidaus durys labai dažnai būna būtent ąžuolinės, kartu tampančios ir labai puikia investicija, kadangi jos nepriekaištingai tarnauja daugybę metų, yra labai patvarios ir joms nėra baisus išorės poveikis. Nepaisant to, koks bebūtų vieno ar kito kambario interjeras – ąžuolinės kambario durys galės būti priderintos be jokių sunkumų.

Medinės vidaus durys ir jų gamyba

Medinių durų, pagamintų iš ąžuolo, skirtingų modelių asortimentas šiuolaikinėje rinkoje yra labai didelis ir platus. Gali skirtis tekstūra, spalva ir pats dizainas. Tai ąžuolinėms vidaus durims suteikia kur kas didesnį universalumą, o vartotojams – gerokai didesnę pasirinkimo laisvę.

Žinoma, norint, kad medines durys geriausiai atitiktų jūsų skonį ir keliamus reikalavimus, reikėtų pasirinkti šios srities profesionalus, kurie specializuojasi medinių laiptų, grindų ir durų gamyboje. Tokiu atveju jūs galėtumėte būti visiškai tikri, kad jums bus pasiūlyti patys efektyviausi sprendimai, kurie pasižymi didžiuliu ilgaamžiškumu.

Pavyzdžiui, „Medžio stilius“ https://medziostilius.lt/produktu-katalogas/medines-vidaus-durys/azuolines-durys/ (šios bendrovės filialas taip pat yra įsikūręs ir Lenkijoje https://styldrzewa.pl/katalog-produktow/drzwi-debowe/drzwi-drewniane-wewnetrzne-z-debu/) ekspertai medinių durų gamybai visuomet naudoja tik pačios aukščiausios kokybės ąžuolą, kuris yra senesnis nei 100 metų. Šie gamintojai turi jiems priklausančią lentpjūvę, o tai reiškia, kad jie visuomet patys prižiūri visą gamybos procesą ir užtikrina nepriekaištingą jų gaminamos produkcijos kokybę. Medinių durų gamyboje pasitelkiamos pačios moderniausios technologijos, kurios tiesiogiai prisideda ir prie dar didesnio ąžuolinių durų ilgaamžiškumo bei patvarumo.

Taigi, jei kreipsitės į šioje rinkoje jau ne vienerius metus veikiančius specialistus, kurie visuomet orientuojasi į patį geriausią ir kokybiškiausią rezultatą, galėsite būti tikri, kad jūs investuosite į ilgaamžį produktą, kuris taip pat puikiai įsikomponuos jūsų būsto vidaus interjere.

Medinių vidaus durų kaina

Kaip jau supratote, ąžuolinės vidaus durys gali skirtis – visa tai labai tiesiogiai priklauso nuo kliento pageidavimų ir keliamų reikalavimų. Atsižvelgiant į išmatavimus, dydį, papildomus pageidaujamus elementus (pvz., stiklą), konstrukciją (pvz., jei aktualios stumdomos durys) ar kt., yra nustatoma ir ąžuolinių durų kaina, todėl jei norite gauti individualų pasiūlymą, susisiekite su pasirinktos bendrovės ekspertais, kurie įvertinę jūsų išsakytus pageidavimus pasiūlys efektyviausią sprendimą.