Interjeras

Medinės grindys mūsų namams: jų pasirinkimas ir apsauga

Medinės grindys kiekvieno iš mūsų namams suteikia kur kas daugiau jaukumo, šilumos, šiuolaikiškumo ir komforto. Tai sprendimas, kurį vertina didžioji dalis vartotojų, todėl nenuostabu, kad medinių grindų pasirinkimui ir jų priežiūrai turėtume skirti labai didelį dėmesį – juolab, kad medinės grindys yra ypatingai svarbi mūsų būsto vidaus interjero dalis.

Kaip pasirinkti medines grindis savo būstui?

Kadangi medinės grindys yra vienas iš pačių populiariausių sprendimų, dabartinė skirtingų medinių grindų dizainų ir stilių įvairovė yra milžiniška. Žinoma, visų pirma jūs turėtumėte nuspręsti iš kokios medienos pagamintas grindis norėtumėte pasirinkti savo namams. Išsprendę šį klausimą, įvertinkite ir savo dabartinį būsto vidaus interjerą. Grindys yra labai svarbus jūsų būsto elementas, todėl jų dizainas turėtų derėti prie bendro interjero ir papildyti jaukią jūsų būste vyraujančią atmosferą.

Kaip užtikrinti medinių grindų ilgaamžiškumą?

Labai svarbu, kad pasirinkus medines grindis jūs taip pat pakankamai dėmesio skirtumėte ir jų apsaugai. Tam jums galėtų labai puikiai pasitarnauti WOCA alyva medinėms grindims. Tai yra labai efektyvus sprendimas tuomet, kai norima tinkamai ir profesionaliai apsaugoti naujas arba šlifuotas medines grindis. Net jei jums reikia alyvuoti didelį plotą, tokios alyvos pagalba darbą atliksite labai lengvai – WOCA alyva yra lengvai naudojamas produktas, kurį galima pasitelkti alyvuojant tiek rankiniu, tiek ir mašininiu būdu.

WOCA alyvos pagalba jūs savo pasirinktoms medinėms grindims suteiksite tinkamą spalvą ir apsaugosite jas nuo įvairių neigiamų aplinkos veiksnių. Ne paslaptis, kad būsto viduje esančios grindys yra reguliariai veikiamos drėgmės ir purvo, todėl norint užtikrinti medinių grindų ilgaamžiškumą ir išsaugoti jų puikią kokybę, į medieną labai efektyviai prasiskverbianti WOCA alyva jūsų medines grindis apsaugos tiek nuo vandens, tiek ir nuo įvairaus ant jų patenkančio purvo. Be to, tokia alyva medinėms grindims gali būti naudojama apsaugant visų rūšių medieną.

Keli papildomi praktiški patarimai

Kuomet pasirinksite medines grindis ir įsigysite WOCA alyvą, nepamirškite prieš pradedant alyvuoti grindis, išjungti grindų šildymą. Tai rekomenduojama padaryti likus 12 val. iki alyvavimo pradžios (žinoma, šis patarimas nėra aktualus tiems, kurių namuose grindys nėra šildomos). Taip pat nereikėtų pergyventi, jei alyvuojant medines grindis ne viskas einasi pagal jūsų planą – WOCA alyva medinėms grindims yra labai praktiškas produktas, todėl padarytas klaidas be vargo galėsite ištaisyti kitą dieną. Alyvuojant grindis nereikėtų palikti alyvos pertekliaus – jį turėtumėte nuvalyti. Taipogi, patariama alyvuoto medinių grindų paviršiaus neplauti bent vieną savaitę, kadangi tokiu atveju alyvos poveikis būtų efektyviausias.