Grožis

Magnetinės blakstienos – tikras išsigelbėjimas skubančiai moteriai

Skubate į susitikimą ar svarbų renginį, todėl paskubomis bandote prisiklijuoti dirbtines blakstienas? Jūs susiduriate su didžiule netvarka, klijais išteptomis rankomis, veidu ir drabužiais? Jei jūs bent kartą esate savo pačių jėgomis bandžiusios pasitelkti tradicines dirbtines blakstienas, neabejotinai buvote patekusios į tokią nemalonią padėtį. Laimei, šiandien egzistuoja ir naujas metodas, kuris padeda viso to išvengti, yra gerokai pigesnis ir taupantis jūsų laiką. Ir tai yra magnetinės blakstienos!

Magnetinių blakstienų rinkinį sudaro pilno ir pusinio ilgio magnetinės blakstienos, blakstienų aplikatorius ir šepetėlis. Šiandien bene populiariausios yra magnetines blakstienos Wispy, kurios yra gaminamos su patentuotų technologijų magnetais. Todėl jei jūs jau kurį laiką aktyviai ieškote veiksmingesnių ir paprastesnių sprendimų nei tradicinės klijais priklijuojamos dirbtinės blakstienos, naudinga susipažinti su pagrindiniais magnetinių blakstienų privalumais.

Labai paprastas blakstienų uždėjimas

Magnetinės blakstienos gali būti uždedamos labai lengvai ir greitai, todėl tai padeda išvengti papildomų nepatogumų ir didesnių laiko sąnaudų. Norint pačioms pasitelkti magnetines blakstienas nereikia būti blakstienų priauginimo meistrėmis. Be to, šis procesas nereikalauja ir klijų naudojimo. Naudodamos magnetinių blakstienų aplikatorių jūs galite labai lengvai uždėti magnetines blakstienas – ir visa tai vyksta akimirksniu, skirtingai nei tradicinių blakstienų priauginimo atveju, kuomet procedūra gali trukti ir daugiau nei kelias valandas.

Jos yra labai saugios

Vienas iš pačių didžiausių minusų, kuriuo pasižymi priklijuojamos blakstienos, yra sveikatai kenksmingos medžiagos, kurios gali sukelti alergiją ar infekcijas. Didelėje dalyje rinkoje naudojamų blakstienoms klijuoti skirtų klijų yra daug kenksmingų cheminių medžiagų, nepamirštant formaldehido, latekso ar kt. Tokios medžiagos gali padaryti žalą ne tik akims ir odai, tačiau ir vidiniams organams ar netgi smegenims. Jau nekalbant apie tai, kad kenksmingos cheminės medžiagos gali paskatinti priešlaikinį odos senėjimą ir neigiamai paveikti natūralias blakstienas, kurios galiausiai gali išsausėti ir iškristi.

Tuo tarpu magnetinės blakstienos padeda nuo viso to apsisaugoti – natūralios blakstienos neišsausėja, nėra pažeidžiamos ir neiškrenta. Šiuolaikinės magnetinės blakstienos yra visiškai saugios, jos yra natūralios ir jose nėra jokių kenksmingų cheminių medžiagų. Tokias blakstienas magnetinėmis paverčia jose esantis didelis geležies oksido kiekis, o pastarasis yra FDA patvirtintas ir saugus naudoti aplink akis.

Atsparios vandeniui

Nors magnetinės blakstienos iš tikrųjų yra atsparios vandeniui, tai nėra vienintelis jų privalumas. Tiesą sakant, jos apskritai nėra pažeidžiamos. Net jei jos ilgą laiką bus veikiamos vandens, karščio ar kitų neigiamų aplinkos veiksnių, jos nenukritusios gali išbūti net iki 10 valandų ar ilgiau. Todėl jos tampa nepamainomu kompanionu tiek ilgoms darbo dienoms, tiek ir laisvalaikiui.

Yra daugybė skirtingų ilgių blakstienų

Nepaisant to, kokie bebūtų jūsų poreikiai ir ką jūs labiausiai mėgtumėte, šiuolaikinėje grožio priežiūros rinkoje yra pakankamai daug skirtingų formų magnetinių blakstienų, iš kurių galima pasirinkti sau tinkamiausias. Blakstienos gali būti natūralaus ilgio, vidutinio ilgio ar labai ilgos, todėl jas galite naudoti bet kurioms progoms.

Jos nėra brangios

Reguliarus blakstienų priauginimas ir blakstienų korekcija pareikalauja nemenkų papildomų išlaidų. Tuo tarpu magnetinės blakstienos yra nebrangus malonumas. Vieną kartą įsigijus magnetines blakstienas jas galima naudoti net daugiau nei 30 kartų. Kadangi visame blakstienų uždėjimo procese nėra naudojami klijai ar kitos medžiagos, magnetinės blakstienos gerokai ilgiau išlieka puikios būklės, todėl jų nereikia dažnai keisti.

Taigi, magnetinės blakstienos tampa labai paprastu, neskausmingu, saugiu, ekonomišku ir veiksmingu pasirinkimu.