Naudinga

#LETSCELEBRATE: antroji Heidi Klum ir „Lidl“ kolekcija – skirta šventėms

Gruodžio 4-ąją prekyboje pasirodys jau antroji supermodelio Heidi Klum ir prekybos tinklo „Lidl“ drabužių kolekcija #LETSCELEBRATE. Didžiųjų metų švenčių įkvėpta riboto leidimo kolekcija apima elegantiškus bazinius drabužius bei aktualiausius šio sezono stiliaus akcentus ir siūlo kiekvienai Kalėdas bei Naujuosius pasitikti madingai.

Šventės su Heidi Klum

Heidi Klum ir prekybos tinklo „Lidl“ partnerystė žengia į kitą etapą. Jeigu pirmoji kolekcija, rudenį pristatyta „Heidi & The City“, sutelkė dėmesį į kasdienes mados tendencijas, įkvėpimu antrajai tapo didžiosios metų šventės.

Gruodžio 4-ąją dizainerė ir žemų kainų prekybos tinklas pristato riboto leidimo drabužių moterims kolekciją, kuri siūlo kiekvienai prieinamą madą. Nesvarbu, ar ruoštumėtės kalėdiniam vakarėliui su kolegomis, ramiai šventinei vakarienei su šeima ar naujametei puotai su draugais: elegantiški baziniai drabužiai ir madingi akcentai leidžiasi nesunkiai suderinami bet kuria proga.

„Norėjau sukurti kolekciją, kurį leistų mums spindėti per šventes, būtų neįpareigojanti ir elegantiška“, – sakė H. Klum.

Įvairi kaip pati kūrėja: žvyneliai, aksomas, atlasas ir dirbtinis kailis

Kolekcijos #LETSCELEBRATE, kitaip tariant – „Švęskime!“, pavadinimas jungia šiltas spalvas ir elegantiškus audinius: aksomas bei atlasas joje dera su žvyneliais siuvinėta medžiaga ir dirbtiniu kailiu. Bene ryškiausi kolekcijos akcentai: bordo spalvos žieminis paltas iš pliušo, stilingas naktinio dangaus atspalvio aksominis švarkelis, rožinė žvyneliais siuvinėta suknelė. Visi drabužiai – „Lidl“ įprastos aukštos kokybės ir šiam prekybos tinklui būdingomis konkurencingomis kainomis.

Prekyboje – nuo gruodžio 4 d.

Gruodžio 4-ąją kolekcijos drabužiais pradedama prekiauti 30-yje „Lidl“ parduotuvių Lietuvoje. Tarptautiniu mastu kolekcija prekyboje pasirodys visose 27 Europos šalyse, kuriose veikia „Lidl“ tinklas, bei JAV – iš viso daugiau kaip 10 000 „Lidl“ parduotuvių.

Pranešimą paskelbė : Monika Bagdonaitė, UAB „Publicum”