Sveikata

Kineziterapijos užsiėmimai Vilniuje

Kineziterapija – tai įvairių ligų gydymo metodas, naudojant įvairius fizinius veiksnius, tokius kaip šiluma, šaltis, elektros srovė, magnetinė UV ir IR spinduliuotė, taip pat gydomasis purvas, masažas ir kt.

Vien fizinės terapijos dėka sunku pasiekti visišką išgijimą, jis turi apčiuopiamą poveikį tik ankstyvosiose ligos vystymosi stadijose, tačiau rekomenduojama naudoti kineziterapiją kaip pagalbinę priemonę kovojant su įvairiais negalavimais. Be to, praktika rodo, kad kineziterapijos procedūros gali būti naudojamos kaip ligų profilaktika, nes jos padeda sustiprinti imuninę sistemą ir suaktyvinti svarbius biocheminius procesus organizme. Unikalus sporto klubas Vilniuje suteiks jums profesionalias konsultacijas ir paslaugas šiuo klausimu.

Fizioterapijos procedūrų tipai:

  • Masažas

Tai mechaninis poveikis žmogaus organizmui rankų, įrankių ar specialių prietaisų pagalba. Šis metodas tūkstančius metų buvo naudojamas gydant, atpalaiduojant, stiprinant kūną. Šiandien pacientams siūloma daugybę masažo rūšių.

  • Gydymas elektra

Gydymas elektros srovės veikimu pagrįstomis procedūromis, tokiomis kaip fonoforezė, cinkavimas, elektroforezė ir kt. Tai veiksmingas būdas pagerinti kraujo apytaką audiniuose, gydant odos ligas, kaip pagalbinį metodą kovojant su hipertenzija, ginekologinėmis ligomis ir miego sutrikimais.

  • Gydymas šiluma ir šalčiu

Rekomenduojame naudoti induktotermiją arba šildymą aukšto dažnio srovėmis kovai su neurozėmis, o UHF terapija – sinusitui gydyti.

  • Lazerio terapija

Jis turi antivirusinį ir antimikrobinį poveikį, padeda išplėsti kapiliarus, sustiprina kraujo ir limfos mikrocirkuliaciją, sustiprina imunitetą, mažina cholesterolio kiekį ir padeda greičiau gyti žaizdoms.

  • Magnetinio lauko gydymas

Magnetoterapija stiprina organizmą, pagerina medžiagų apykaitos procesus ląstelėse ir audiniuose, normalizuoja kraujospūdį ir padeda pagerinti smegenų aprūpinimą krauju ir deguonies prisotinimą.

Pritaikyta kineziterapijos programa gali padėti žmonėms grįžti į ankstesnį funkcionavimo lygį ir skatinti veiklą ir gyvenimo būdo pokyčius, kurie gali padėti išvengti tolesnių sužalojimų ir pagerinti bendrą sveikatą ir savijautą.