Poroms

Kaip išsirinkti tinkamus prezervatyvus?

Prezervatyvų įvairovė iš tiesų yra labai didelė, todėl kartais, norint išsirinkti sau tinkamiausią apsaugos priemonę, pasiklystama skirtingo funkcionalumo, paskirties, storio, formų, dydžių ir t. t. savybių jūroje. Didžiulį įvairių prezervatyvų pasirinkimą rasite, sekdami šią nuorodą: https://aistra.lt/sekso-prekes/prezervatyvai, o dabar susipažinkime su jų rūšimis kiek išsamiau.

Latekso ir poliizopreno bei poliuretano prezervatyvai

Latekso prezervatyvai, tinkantys vaginalinei sueičiai, taip pat oraliniam ir analiniam seksui, yra populiariausia prezervatyvų rūšis, tačiau šie prezervatyvai tinka ne visiems. Žmonėms, kurie yra alergiški lateksui, latekso prezervatyvai nėra tinkamas pasirinkimas. Šią apsaugos priemonę jiems patartina keisti į prezervatyvus, pagamintus iš poliizopreno arba poliuretano. Žinoma, vertėtų nepamiršti fakto, kad pastarieji prezervatyvai yra mažiau elastingi bei reikalaujantys daugiau lubrikanto, tačiau pasižymi tokia pat patikima apsauga, kaip ir latekso prezervatyvai.

Prezervatyvai su šildančiu arba šaldančiu efektu

Prezervatyvai, kurie pasižymi šildančiu arba šaldančiu efektu, yra skirti tam, kad paįvairintų Jūsų miegamojo patirtis, įnešdami į jį naujų vėjų. Šie prezervatyvai dėl specialaus lubrikanto, kuriuo yra padengti, įgalina papildomą stimuliaciją: šaldantis arba šildantis efektas paaštrina pojūčius ir sustiprina malonumą abiem partneriams.

Ejakuliaciją atitolinantys prezervatyvai

Prezervatyvai, kurių paskirtis yra padėti prailginti meilės žaidimus, atitolinant ejakuliaciją, lyginant su kitų rūšių prezervatyvais, yra siauresni, o lubrikantas, kuriuo yra padengtas pats prezervatyvas, yra „praturtintas“ tam tikromis, varpą nujautrinančiomis medžiagomis, kurių dėka lytinis aktas gali trukti ženkliai ilgiau.

Stimuliuojantys prezervatyvai

Ženkliai tekstūruoti, t. y., šereliais ar gumbeliais dengti, dygliuoti ir briaunuoti ir kt. prezervatyvai yra vadinami stimuliuojančiais prezervatyvais. Šios rūšies prezervatyvai suteikia aštresnius pojūčius bei puikiai tinka vaginaliniam, oraliniam bei analiniam seksui.

Šviečiantys prezervatyvai

Puikia apsauga pasižymintys tamsoje šviečiantys prezervatyvai funkcionalumu bei kitomis savybėmis nenusileidžia kitų rūšių prezervatyvams, tačiau jų neįprasta išvaizda padeda nuspalvinti Jūsų meilės žaidimų naktis kitomis spalvomis.

Prezervatyvai oraliniam seksui

Dar viena prezervatyvų kategorija yra prezervatyvai, skirti oraliniam seksui. Pagrindinis požymis, išskiriantis šios rūšies prezervatyvus iš visos prezervatyvų gausos yra jų skonis. Didžiulį bananų, mėlynių, šokolado, ledų, mėtų gaivos ir kt. skonių ir aromatų prezervatyvų, skirtų oraliniam seksui, pasirinkimą rasite Aistra.lt svetainėje. „Skanūs“ ir skirtingų faktūrų prezervatyvai, kaip ir kitų rūšių prezervatyvai, patikimai apsaugo nuo įvairiausių lytinių keliu plintančių susirgimų bei nepageidaujamo nėštumo. Pažymėtina, kad tvirti, iš natūralaus latekso gaminami oraliniam seksui skirti prezervatyvai yra padengti nespermicidiniu lubrikantu. Jie taip pat turi platesnį rezervuarą spermai surinkti ir itin gerai priglunda.

Nepaisant to, kad šie prezervatyvai yra vadinami prezervatyvais oraliniam seksui, iš tiesų jie yra daug universalesni, o tai reiškia, kad šios rūšies prezervatyvus galima naudoti ir vaginalinei sueičiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie šios rūšies prezervatyvai taip pat tinka ir analiniam seksui.

Moteriški prezervatyvai

Moteriški prezervatyvai savo išvaizda primena tam tikrą makšties apvalkalą. Šie prezervatyvai yra pritaikyti vidinei moters makšties formai. Moteriški prezervatyvai yra įdedami į makštį prieš sueitį. Teisingai naudojami šios rūšies prezervatyvai yra gera apauga tiek nuo nėštumo, tiek nuo lytiškai plintančių ligų.