Poroms

Širdies formos gintarinis pakabukas – ypatinga dovana Valentino dienos proga

Ar jaučiate tai? Meilė tvyro ore! Artėja Valentino diena, o tai reiškia, kad reikia nieko nelaukus pradėti ieškoti originalios dovanų idėjos Valentino dienos proga savo mylimajai. Nors yra daugybė variantų, kuriuos galite apsvarstyti, vis dėlto yra vienas, kuris yra tikras ir nesenstantis. Širdies formos gintarinis pakabukas ant kaklo yra labai originalus ir žavingas pasirinkimas jūsų mylimajai.

Širdis pasižymi stipria simbolika

Daugeliui širdies pakabukas ant kaklo simbolizuoja gilią meilę ir rūpestį, kurį puoselėjame ypatingiems žmonėms. Ir nors jau daugelį metų tai buvo pagrindinis elementas, šiomis dienomis širdies pakabukas ant kaklo išgyvena tikrų tikriausią atgimimą. Galbūt dėl to, kad šio papuošalo dovanojimas simbolizuoja širdies atvėrimą kitam žmogui, sukuriant gilesnį tarpusavio ryšį.

Šiuolaikinio širdies simbolio kilmė neaiški. Istorikai pasakoja, kad jo šaknys siekia XV amžių. Tačiau kaip šis meilės simbolis evoliucionavo, niekas nėra tikras. Populiari teorija teigia, kad širdies simbolis sukurtas pagal gebenės lapus. Taip yra todėl, kad gebenės augalas yra senas ištikimybės simbolis.

Kalbant apie šiuolaikinę meilės istoriją, taip pat turime spaudoje užfiksuotus karaliaus Edvardo VIII ir Volis Simpson santykius. Galiausiai karalius atsisakė karūnos ir sosto, kad galėtų būti su savo gyvenimo meile. Per jųdviejų pasimatymus karalius jai įteikė daugybę nuostabaus grožio dovanų. Viena iš jų buvo labai garsus papuošalas su širdimi. Ant jo užrašyti prancūzų filosofo Paskalio žodžiai: „Širdis turi savo priežastis“.

Kai norite pasakyti kažką daugiau

Kartais norime pasakyti kažką daugiau. Širdies formos gintarinis pakabukas yra nuostabus būdas savo mylimajai išreikšti tai, ko jums nepavyksta išreikšti žodžiais – juk meilė yra gerokai didesnė už tai, ką galime ištarti balsu! Tuo tarpu gintariniai papuošalai savaime yra labai žavingas, išskirtinis ir nuo natūralios gamtos neatsiejamas pasirinkimas, kuris dovanai suteikia dar daugiau unikalumo. Visa tai sustiprina ir pabrėžia jūsų ketinimus ir tikruosius jausmus, kuriuos jaučiate savo antrajai pusei.

Gintaras nuo seno buvo laikomas kaip pasitikėjimo ir drąsos talismanas bei ištvermės ir išminties simbolis, kuris kartu gali atnešti ir sėkmę. Be to, jis buvo naudojamas ir kaip pažadų tesėjimo garantas, todėl savo mylimajai Valentino dienos proga padovanoję elegantišką gintarinį širdies formos pakabuką tikrai nesuklysite!