Gyvenimo būdas,  Mada

Kaip išsirinkti tinkamą žiedą?

Žiedas – tai vienas iš gražiausių aksesuarų, papuošiančių bet kurią moterį. Nenuostabu, jog pastarasis dažnai dovanojamas ir pačiomis ypatingiausiomis progomis, tarkime, per sužadėtuves, taip pat naudojamas kaip santuokos simbolis. Tačiau, žiedas yra puikus aksesuaras ir tiesiog kasdienybėje. Kita vertus, pastarąjį išsirinkti ne visuomet paprasta. Platų žiedų pasirinkimą galite rasti čia https://www.fzone.lt/fashion-zone/ziedai-3 . Tačiau, sugrįžkime prie esminio aspekto – kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį žiedą?

Pirštų forma

Jeigu norite išsirinkti idealiai Jums tinkantį žiedą, greičiausiai teks atsižvelgti net, iš pažiūros, į visiškas smulkmenas. Vienas iš aspektų, į kurį pravartu atkreipti dėmesį – tai pirštų forma bei ilgis. Pavyzdžiui, jeigu pastarieji yra kiek stambesni, patariama rinktis žiedus su stačiakampio formos akmenukais. Tuo tarpu, plonesniems pirštams rekomenduojama įsigyti mažesnius brangakmenius. Ilgų pirštų savininkėms pasisekė – šioms tiks be galo įvairūs žiedai. Kita vertus, pasižyminčioms trumpesniais pirštais, geriausia pasirinkti ovalo formos brangakmenius. Galėtų atrodyti, jog tai nesvarbu, tačiau kiekvienas tinkamai parinktas variantas prisideda prie geresnio galutinio vaizdo. Tad, jeigu ieškote idealaus gaminio – nepamirškite atsižvelgti ir į pirštus.

Tinkama medžiaga

Tikriausiai nenuostabu, jog dauguma žmonių renkasi tarp auksinių bei sidabrinių žiedų. Abu variantai turi savų privalumų, todėl apsistoti ties vienu gali būti nelengva. Visgi, čia pravartu atsižvelgti į odos atspalvį. Šaltesniu atspalviu pasižymintiems asmenims rekomenduojama rinktis sidabrą. Galų gale, jeigu vis tiek trokštate auksinio žiedo, bent jau įsigykite baltojo aukso gaminį. Tuo tarpu, šiltesniu odos atspalviu galintiems pasigirti žmonėms vertėtų apsvarstyti geltonojo aukso produkciją. Be abejo, ieškantiems pigesnio varianto, idealiai tiks ir plieniniai žiedai. Pastarieji pasižymi ne tik mažesne kaina, tačiau taip pat patogumu bei lengvumu. Taipogi, plieniniai žiedai tinka net jautresnės odos savininkams, mat šie nesukelia alerginių reakcijų. Tad, atkreipkite dėmesį į savo biudžetą, norus bei kitas aplinkybes.

Į ką dar reikėtų atsižvelgti?

Renkantis paprastą, kasdienybėje dėvimą žiedą, apsistoti ties tinkamu variantu tikriausiai bus kiek paprasčiau. Kur kas daugiau streso sukelia sužadėtuvių, o gal net vestuvėms skirtų papuošalų paieška. Be abejo, tokiu atveju vis tiek pravartu atsižvelgti į savo biudžetą, pirštų ypatumus, odos atspalvį bei panašius aspektus. Tačiau, vestuviniai žiedai įprastai yra kiek brangesni, todėl čia svarbu apsvarstyti ir karatų dydį, brangakmenio ypatybes, taip pat teisingai išmatuoti savo piršto dydį. Be abejo, daugumą žiedų vėliau galima sumažinti arba padidinti. Tačiau, tai taip pat priklauso nuo akmenuko, medžiagos bei kitų aspektų, todėl iš anksto pasidomėkite tuo, kaip lengvai ar sudėtingai galėsite pakeisti žiedo dydį. Bet kokiu atveju, išsirinkti idealų aksesuarą tikrai nėra paprasta, todėl pasistenkite atsižvelgti į kuo daugiau patarimų, jog vėliau nereikėtų gailėtis dėl pasirinkto pirkinio.