Laisvalaikis

Kaip išsirinkti gerą renginių vedėją?

Siekiant, kad Jūsų artėjanti šventė būtų įspūdinga, privalu viską kruopščiai apgalvoti. Žinia, kad renkantis įvairias paslaugas: fotografo, maisto tiekėjo, muzikanto, dekoratoriaus ir renginių vedėjo, reikia kaip reikiant padirbėti, kad išsirinktum tą geriausią. Sakoma, kad puiki šventė, reikalauja pastangų, neužtenka stalo ir keleto kėdžių.

Šiandien renginių vedėjų yra labai daug, tačiau kaip nesuklysti ir pasirinkti teisingai? Kitaip tariant, kokiais kriterijais vadovautis susitikus su renginių vedėjų bei, kaip jį išbandyti ir patikrinti jo gebėjimus?

Geras humoro jausmas ir puikūs komunikavimo gebėjimai, tai bene dvi pagrindinės savybės, kurias privalo turėti asmuo, teikiantis renginių vedėjo paslaugas. Todėl labai svarbu, kad prieš renkantis renginių vedėją, susitiktumėte su juo gyvai, pabendrautumėte, atkreiptumėte dėmesį į jo balso tembrą, bendravimo įgūdžius, išvaizdą. Susitikus iš karto pajausite, ar kalbate ta pačia kalba bei ar dera Jūsų norai ir bus pateisinti lūkesčiai. Renginių vedėjas turėtų mokėti bendrauti įvairiomis temomis bei prajuokinti, stebinti savo iškalba. Jeigu susitikus jaučiate, sklindančias negatyvias emocijas – jis ne Jums.

Susitikus nepamirškite, išsiklausinėti jo visų detalių, kokia jo vakaro programos vizija, kokius siūlo žaidimus, prizus ir kaip ketina užimti svečius. Kiek bus pasirodymų ir ką veiks jų metu? Pasiruoškite tokius klausimus iš anksto, kad vėliau netektų gailėtis, jog kažko nepaklausėte.

Kartais vedėjai yra linkę vakaro programą palikti paslaptyje ir padaryti Jums siurprizą. Tačiau verta pamąstyti, kad kas vieniems gali pasirodyti, kaip siurprizas, kitiems gali būti atnešti blogą nuotaiką visam likusiam vakarui. Paprasčiausiai, nežinant vakaro programos, galite susidurti su tais pačiais žaidimais, kuriuos žaidėte ankstesnėmis progomis. Tuomet nei Jums, nei svečiams nebus įdomu. Todėl nebijokite pareikalauti bent jau 80 proc. Vakaro programos bei drąsiai sakykite, kas Jūsų nuomone atrodo netinkama. Svarbiausia tokioje situacijoje atviras ir nuoširdus pokalbis bei savo lūkesčių išsakymas.

Sakoma, kad lengviausia išsirinkti vedėją remiantis rekomendacijomis. Tad nepatingėkite pasiklausinėti savo giminaičių ar bičiulių, galbūt jie pažysta asmenį, tinkantį Jūsų šventei.

Kaip ir asmenų, teikiančių renginių vedėjo paslaugas, taip ir portalų, kuriuose galėsite juos rasti apstu. Apsilankykite paslaugų portale Paslaugos.lt ir remdamiesi savo išsikeltais kriterijais, išsirinkite Jums tinkamiausią. Portalas Paslaugos.lt padės Jums lengviau atsirinkti, kadangi Jame rasite rekomendacijas, paslaugų įkainius bei pačių vedėjų prisistatymu. Rekomenduojama, pagal pirminius kriterijus atsirinkti keletą labiausiai Jums patikusių ir suorganizuoti gyvus susitikimus.