Verslas

Kas svarbu užsakant automobilį nuomai?

Ieškant automobilio nuomai labai patogu yra naudotis šias paslaugas teikiančias įmonės AutoRentalis.lt transporto nuomos platforma. Kodėl verta rinktis automobilio nuomą būtent čia? Todėl, kad AutoRentalis.lt siūlo naujausių modelių ir įvairios klasės techniškai tvarkingus automobilius, kuriuos galite išsinuomoti įvairiam laikotarpiui, pvz. galite užsisakyti liukso klasės automobilį vienai dienai ar ekonomišką variantą kasdieniniam važinėjimui savaitei ar ilgesniam laikui. Atsiskaityti už transporto priemonės užsakymą galite atsiimdami automobilį arba bankiniu pavedimu per elektroninę bankininkystę, atsiskaitant kredito arba debeto kortele.

Norint užsisakyti pageidaujamą transporto priemonę jums tereikia sau patikusią mašiną rezervuoti interneto tinklalapyje Autorentalis.lt. Gavus patvirtinimą, jūs gausite visą informaciją, kur ir kada galite atsiimti užsakytą automobilį.

AutoRentalis.lt transporto nuomos platformoje, visi automobilių nuomos pasiūlymai yra pateikiami jau su galutine kaina. Išsinuomavus jums patikusią transporto priemonę ir sumokėjus jos nuomos mokestį, papildomai priklauso ir mašinos privalomasis civilinės atsakomybės, CASCO, keleivių draudimai ir techninė pagalba kelyje visą parą. Tai jums papildomai nieko nekainuos, nes visa tai jau bus įskaičiuota į nuomos kainą. Visiems klientams, jiems pageidaujant, suteikiamas papildomas draudimas su vairuotojo nuline atsakomybe.

Transporto nuomos sutartyje yra nurodomos visos sąlygos. Priklausomai nuo automobilio klasės, yra nustatomas užstatas, kuris rezervuojamas prasidėjus automobilio nuomos laikotarpiui ir grąžinamas, kai jūs atiduodate jį atgal. Grąžinti automobilį ar jį atsiimti galite jūsų pasirinktoje vietoje jums patogiu konkrečiu laiku. O jei netikėtai jūsų kelionės planai pasikeitė, galite nemokamai atšaukti savo rezervaciją jei liko bent 72 valandos iki mašinos atsiėmimo, kitu atveju, jums teks mokėti 20 % dydžio kompensaciją, skaičiuojant nuo nuomos užsakymo sumos.

Gavus užsakymo patvirtinimą ir atsiėmus išnuomotą automobilį, galėsite džiaugtis savo kelionėmis, nes nereikės rūpintis jo technine priežiūra, o jos prireikus pagalbos, ją suteiks automobilį išnuomavusi įmonė.