Laisvalaikis

Kokias dovanas dėti į dėžutes?

Jei ruošiatės dovanoti jums brangiems žmonėms juvelyrikos dirbinius ir kitokius populiarius aksesuarus arba subtilius saldumynų pasaulio gaminius, tada tikrai yra reikalingos dovanų dėžutės. Be to, jau pati dovanos dėžutė žadina smalsumą, sustiprina šventišką nuotaiką ir sukelia malonų džiugesio jausmą, ypač tada, kai apstulbina pati dėžutės forma.

Kokios būna dėžutės, skirtos dovanoms pakuoti?

Dovanoms pakuoti skirtos dėžutės būna stačiakampės, apvalios, su langeliu ir be jo, būna medinės ir kartotinės. Pastarosios ypač populiarios, nes yra labai praktiškos ir nebrangiai kainuoja. Jos būna įvairių dydžių, todėl pirkėjui nesunku rasti tokią, kuri atitiktų jo pasirinktos dovanos išmatavimus.

Kokioms dovanoms yra pritaikytos kartoninės dėžutės?

Kartoninės dėžutės būna pritaikytos įvairioms progoms ir įvairiems gaminiams, pradedant drabužiais, knygomis, tauriais prabangiais gėrimais ir baigiant konditerijos gaminiais – tortais, pyragais ar keksiukais. Be to, kai dovana dėžutėje jau supakuota, ją galima perrišti ryškiaspalve juostele ar kaip nors kitaip papuošti.

Kuo pasižymi dėžutės, kurios skirtos konditerijos gaminių pakavimui?

Šios rūšies dėžutės būna dailios ir elegantiškai atrodančios. Jos yra pagamintos iš gofruoto kartono, todėl garsėja tvirtumu, nebijo gniuždymo ir drėgmės, todėl gabenimo metu jose įdėtiems konditerijos gaminiams niekas negresia. Be to, gofruotas kartonas yra ekologiškai švari medžiaga, todėl yra visiškai nekenksmingas vartotojams.

Kas dar gali būti dedama į dovanų dėžutes?

Į dovanų dėžutes būna dedami ne tik saldumynai, jos puikiai tinka ir tekstilės gaminiams sudėti. Esama dėžučių, į kurias puikiai telpa namų tekstilės gaminiai, rankšluosčiai, drabužiai, viršutinis ir apatinis trikotažas. Kadangi šios dėžutės yra labai patvarios, jas paskui kuo puikiausiai galima namų ūkyje panaudoti dar ne vieną sykį.

Kokios dovanų dėžutės labiausiai tiktų juvelyrikos dirbiniams ir porceliano gaminiams sudėti?

Išskirtinėms dovanoms turėtų būti parenkamos ir ypatingos dėžutės. Jos turėtų būti subtilaus gražumo, dekoruotos dekupažo technika. Tokiose dėžutėse gali būti sudėti įvairūs papuošalai, juvelyrikos dirbiniai, antikvariniai daikčiukai, porcelianinės skulptūrėlės, indai ir kitos pikantiškos dovanėlės. Ant tokių dėžučių galima užrašyti smagų linkėjimą ar kitokius malonius žodžius.