Be kategorijos,  Išsilavinimas

7 knygos, kurias turėtų perskaityti kiekviena sėkmės siekianti moteris

Kas yra sėkmė? Ką reiškia būti sėkminga moterimi? Sėkmę galima apibrėžti milijonu skirtingų būdų. Jūsų sėkmė gali būti tame, kad esate verslo moteris, kuri kopė stačiais karjeros laiptais. Arba jūsų sėkmė gali būti tai, kad sukūrėte šeimą ir labiausiai tuo didžiuojatės. Sėkmė gali būti magistro laipsnio įgijimas arba svajonių karjera po kelerių metų trukusių niūrių ir nuobodžių darbų. Jums sekasi, nes sunkiai dirbote ir nepasidavėte. O sėkmingos moterys yra mūsų superherojės!

Net jei dar iki galo neužkopėte sėkmės laiptais, nestresuokite. Visi žinome, jog kelionė link sėkmės nėra lengva ar trumpa. Taigi, nesvarbu, ar užsitarnavote savo asmeninį kabinetą su savo vardu išgraviruotoje lentoje, ar vis dar dirbate per kelis darbus, visada pravartu perskaityti sėkmingus patarimus ir įpročius. Nes tai įkvėpia!

Mums pasisekė gyventi dienomis, kai moterys, dalijasi su mumis savo sėkme ir nesėkmėmis, atskleisdamos pamokas, kurias turi išmokti kiekviena moteris. Visada svarbu nepamiršti, iš kur esate, bet dar svarbiau atsiminti, kur link einate. Išeikite iš konforto zonos, pasisemkite įkvėpimo ir mėgaukitės šiomis septyniomis įkvepiančiomis knygomis, kurias turi perskaityti visos sėkmingos moterys:

Malcolm Gladwell: Išskirtys. Sėkmės istorija

Autorius Malcolm Gladwell užduoda klausimą: kuo skiriasi daug pasiekę žmonės? Jis gilinasi į tai, iš kur ateina sėkmingas žmogus, o ne apie tai, koks jis yra. Nagrinėjant galimybes, savalaikiškumą ir lygybę, tai viena knyga, kurią kiekviena sėkminga moteris turi perskaityti per savo gyvenimą. Ne tik galėsite atpažinti savyje kai kurias iš šių sėkmingų savybių, bet ir priminsite apie savo šaknis ir nuo ko pradėjote.

Šią knygą galite įsigyti: https://www.naudotosknygos.lt/knygos/isskirtys-sekmes-istorija

Sophia Amoruso: #GIRLBOSS

Sophia Amoruso savo įkvepiantį manifestą moterims pradeda tuo savo gyvenimo momentu, kai buvo benamė ir naršė šiukšliadėžėse. „NastyGal“ įkūrėja dalijasi savo neįtikėtina istorija trokštančioms verslo moterims, nebūdama globėjiška. Su maloniu balsu ir motyvuojančiais patarimais #GIRLBOSS yra privaloma perskaityti visoms sėkmės siekiančioms moterims.

Šią knygą galite įsigyti:  https://www.naudotosknygos.lt/knygos/girlboss-mano-sekmes-istorija

Khaled Hosseini: Tūkstantis saulių skaisčių

Jei jums reikia pertraukos nuo įkvepiančių mokymosi knygų ir juoką keliančių atsiminimų, išbandykite užburiančią Hosseini istoriją apie stiprias, nepriklausomas ir neįtikėtinas moteris. Kaip ir filme „Aitvarų bėgikas“, Hosseini vėl sutelkia dėmesį į Afganistano visuomenės moteris ir įrodo, kokios ištvermingos moterys yra sunkumų metu. Kova už moterų teises ir galių suteikimas pasauliui yra vienas dalykas, kurį gali padaryti tokios istorijos, kaip „Tūkstantis nuostabių saulių“, todėl ją privalo perskaityti visos moterys, ieškančios daugiau.

Šią knygą galite įsigyti: https://www.naudotosknygos.lt/knygos/tukstantis-sauliu-skaisciu

Sheryl Sandberg: Būkime prieky

Tai viena iš tų knygų, kuri skirta pagrindinei moterų, kurios stengiasi užimti lyderio vaidmenis prieš vyrus, problemą. Sandberg, būdama labai sėkminga moteris, pasakiusi neįtikėtiną TED kalbą, kurią turėtų pamatyti visi, Sandberg naudojasi savo tyrimais, patirtimi ir tvirtais duomenimis, kad įrodytų, kaip moterys stabdo savo karjerą. Net sėkmingiausios moterys iš šios knygos gali pasisemti motyvacijos ir įkvėpimo.

Šią knygą galite įsigyti: https://www.naudotosknygos.lt/knygos/bukime-prieky-moterys-darbas-ir-siekis-vadovauti

Caitlin Moran: Kaip būti moterimi

Per visą istoriją moterims niekada nebuvo lengva. Moran turi nedorą humoro jausmą ir atskleidžia kai kurias savo labai atviras istorijas bei šiuolaikines buvimo moterimi realijas. Formuojantis feminizmą lengvai nuryjamoje tabletėje, tai viena iš tų knygų, kurią turėsite perduoti savo draugų grupei. Kiekvienai moteriai, kuri sunkiai siekė sėkmės ir peržengė lyčių nelygybės ribą, „Kaip būti moterimi“ tikrai taps vienu iš naujų mėgstamiausių memuarų.

Šią knygą galite įsigyti: https://www.naudotosknygos.lt/knygos/kaip-buti-moterimi

Jen Sincero: You are a badass: kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori

Jen dalijasi išmintimi, išmokta (gana vėlai) apie tai, kaip skirtingus mąstymo būdus pritaikyti įvairiems būties būdams… ir taip pasiekti skirtingus savo gyvenimo rezultatus. Šiame gaiviai atvirame vadove Sincero pateikia 27 nedidelius skyrius, kupinus smagiai įkvepiančių istorijų, gyvenimą keičiančių įžvalgų, lengvų pratimų ir retkarčiais ištariamų keiksmažodžių.

Šią knygą galite įsigyti: https://www.naudotosknygos.lt/knygos/you-are-a-badass-kaip-nustoti-abejoti-savimi-ir-pasiimti-is-gyvenimo-viska-ko-nori

Rachel Hollis: Mergyt, atmerk akis

Kiekvienasknygos skyrius prasideda konkrečiu melu, kuriuo Hollis kadaise patikėjo, dėl kurio ji pasijuto priblokšta, neverta arba pasirengusi pasiduoti. Būdama dirbanti motina, buvusi globėja ir moteris, susidūrusi su nesaugumu dėl savo kūno ir santykių, ji kalba su įžvalgumu ir malonumu, padėdamas moterims atskleisti ribojančias nuostatas, kurios griauna jų pasitikėjimą savimi ir neleidžia judėti į priekį.

Šią knygą galite įsigyti: https://www.naudotosknygos.lt/knygos/mergyt-atmerk-akis

O kokias įkvėpiančias istorijas ir knygas esate skaičiusios jūs?