Grožis

Ką reikia žinoti renkantis veido kremus?

Drėkinamasis kremas veikia kaip apsauginis barjeras jūsų odai, išlaikydamas ją drėkinamą ir sveiką. Nors pirmiausia kyla klausimų dėl drėkinamojo kremo poreikio, dauguma ekspertų rekomenduoja jį naudoti kasdien. Be to, pataria efektyviam odos priežiūros režimui naudoti, patartina  drėkinamąjį kremą, kuris tinka jūsų odos tipui ir leidžia odai atrodyti bei jaustis švelniai.

Geras odos priežiūros režimas apima kasdienį drėkinimą ir apsaugą nuo saulės, kad būtų galima kovoti su laisvaisiais radikalais ir apsaugoti nuo ultravioletinių (UV) spindulių. Amerikos dermatologijos akademija rekomenduoja drėkinti po maudynių, kad jūsų vis dar drėgna oda užsandarintų drėgmę.Atsižvelgiant į įvairias priežastis, įskaitant genus ir (lengviau valdomus) veiksnius, tokius kaip dieta, jūsų odos tipas patenka į vieną iš penkių kategorijų. Dažniausias moterų tipas yra derinys.Svarbu žinoti savo odos tipą, kad įsitikintumėte, jog ant veido tepate tinkamus daiktus. Labai sausa oda greičiausiai nebus naudinga vandens pagrindu pagamintam produktui; sausesnė oda įvertins sunkesnius drėkinamuosius kremus, kad sugertų kuo daugiau drėgmės.

Nustatykite savo odos tipą:Sausas (naudingas sunkesnis aliejinis drėkintuvas). Riebus (naudos lengvesni drėkintuvai vandens pagrindu). Suaugęs (naudos drėkinamieji aliejaus aliejai, kad išsaugotų drėgmę). Jautrus (bus naudingas raminamųjų ingredientų, tokių kaip alavijas, kurie nebus atšiaurūs odai). Įprastas/derinys (naudos lengvesnis drėkinamasis vanduo). Jei nesate tikri dėl savo odos tipo, galite atlikti paprastą testą. Viskas, ko jums reikia, yra keletas popieriaus lapų ir poros minučių jūsų laiko. Paspaudę popierių į skirtingas veido sritis, galite nustatyti savo odos tipą, atsižvelgdami į tai, kiek popieriaus pasiėmė aliejaus.Kas skiria brangų, gražiai supakuotą produktą nuo 10 eurų versijos, esančios jūsų vietinėje vaistinių lentynoje? Kartais, nelabai. Netikėkite, kad kainų etiketės lemia kokybę. Svarbu sudedamosios dalys. Geras drėkiklis, ar kremai apsaugo jus ir neturi kenksmingų ingredientų.