Gyvenimo būdas

BIOFINITY lęšiai ir silikonas hirdogelis

Silikonas hidrogelis, tikriausiai girdėtas terminas? Bet ar iš tiesų žinote, kas tai per medžiaga ir kam dažniausiai naudojama? Jei ne, tai tuoj jums padėsiu susidaryti bendrą vaizdą apie silikono hidrogelio lęšius. Technologijos labai sparčiai eina pirmyn, todėl kontaktiniai lęšiai irgi neatsilieka. Kas met išbandomos naujos technologijos, kurios leidžia mum lęšius nešioti vis ilgiau ir ilgiau, jaučiant vis didesnį komfortą. Vienas iš šių pavyzdžių tai BIOFINITy lęšiai.

Kas gi tas silikonas?

Silikonas, tai polimerų junginys (bent jau taip mums sakė mokykloje). O silikonas hidrogelis apjungia dvi labai svarbias savybes. Silikonas praleidžia deguonį, kuris labai svarbus pamaitinti mūsų akis. O hidrogelis sugeba pritraukti vandenį ir drėkinti mūsų akis visą dieną. Būtent šiomis savybėmis ir pasižymi BIOFINITy kontaktiniai lęšiai.

Kvėpuojančių lęšių nauda

Nešiojant BIOFINITy lęšius ar kitus didelį deguonies pralaidumą turinčius lęšius – mūsų akys gauna pakankama deguonies kiekį ir išlieka nepavargusios visą dieną.

Kai kvepuojame – deguonis patenka pro plaučius ir kraujas išnešioja deguonį po visą organizmą. Tačiau mūsų akių ragena deguonį pasiima ne iš kraujo, o tiesiai iš aplinkos. Todėl yra labai svarbu, kad kontaktiniai lęšiai kuo mažiau blokuotų deguonies patekimą.

Ragena – tai mūsų akių plaučiai

Ragena deguonį ima tiesiai iš aplinkos, todėl labai svarbu, kad lęšiai praleistų kuo daugiau deguonies. Prieš kelis dešimtmečius lęšių nešiojimo laikas buvo gerokai trumpesnis. Ir vien dėl to, kad nebuvo sukurtos medžiagos, kuri leistų akims kvėpuoti. Tačiau šiandien, technologijos dėka, tokie lęšiai kaip BIOFINITY turi pakankamai aukštą deguonies pralaidumą, kuris leidžia išnešioti lęšius net iki 29 dienų jų neišsiimant.  Lęšio deguonies pralaidumą nusako “Dk/t” parametras. Ieškodami naujų lęšių, pasiteiraukite dėl šio parametro.

Ieškote prailginto nešiojimo kontaktinių lęšių?

Dabar jau daugiau žinote apie silikoną hidrogelį. Ir kitą kartą kai gydytojas paminės šį terminą, galėsite jį nustebinti savo žiniomis.

BIOFINITY kontaktiniai lęšiai yra tinkami beveik kiekvienam

Šiandien vieni iš populiariausių prailginto nešiojimo kontaktinių lęšių yra BIOFINITY šeimos lęšiai. Jie skirti nematantiems iš toli arba iš arti. Taip pat yra “Toric” versija skirta astigmatizmą turintiems žmonėms. O nematantys iš arti ir iš toli, gali rinktis BIOFINITY multifocal lęšius.

O kokius tu nešioji lęšius?

Daugiau skaitykite: https://www.lesiukas.lt/menesiniai-lesiai/biofinity-17/