Sveikata

Addere Care: gyvenimas slaugos namuose

Addere Care – privatūs slaugos namai įsikūrę netoli Vilniaus. Nors dauguma slaugos namų kelia slogias nuotaikas ir neigiamas emocijas, Addere Care slaugos namai demonstruoja pozityvumą ir nuoširdų rūpestį pacientais. Apmokyti darbuotojai, kokybiškos gyvenimo sąlygos ir teikiamos paslaugos – visa tai sutiksite Addere Care slaugos namuose.

Addere Care: slauga ir palaikomasis gydymas

Dauguma į Addere Care atvykstančių pacientų turi demencinių sutrikimų. Todėl darbuotojai yra puikiai apmokyti, kaip reikia elgtis su tokiais pacientais. Addere Care suteikia nuolatinę priežiūrą, gydytojo paslaugas bei padeda su kasdienėmis procedūromis visiems čia gyvenantiems asmenims. Slauga apima ne tik medicininę priežiūros dalį, bet ir psichologinę bei socialinę. Palaikomasis gydymas yra taikomas pacientams, kuriems yra taikomas tik simptominis gydymas. Dažniausiai tai yra pažengusių ligų stadijų pacientai.

Apgyvendinimas Addere Care slaugos namuose

Atvykstantys į Addere Care gyventojai gali rinktis kelių tipų kambarius: vienviečius, dviviečius ar triviečius. Kiekvienas kambarys yra pritaikytas kuo savarankiškesniam gyvenimui, kad gyventojai galėtų jaustis oriai ir ramiai. Addere Care rekomenduoja atsivežti sentimentalių ar svarbių daiktų, kurie primintų artimuosius ir sukurtų malonią ir jaukią atmosferą kambaryje. Maloni atmosfera daro daug įtakos ir savijautai, todėl kambariai Addere Vare slaugos namuose yra puoselėjami ir prižiūrimi. 

Maitinimas Addere Care

Dar vienas aspektas, kuris yra svarbus gerai savijautai – maistas. Addere Care maistą gamina vietoje, todėl jis visada yra šviežus. Atsižvelgdami į pacientų būklę, alergijas, gydytojų rekomendacijas Addere Care darbuotojai ruošia maistinių medžiagų prisotintą ir sotų maistą. O kad patiekalai neatsibostų, jie yra keičiami, gaminami nauji patiekalai.

Kaip užsiregistruoti į Addere Care?

Registracija į Addere Care slaugos namus yra labai paprasta. Pirmiausia reikia gauti gydytojo siuntimą, kad paslaugos būtų suteikiamos nemokamai. Nemokamai slaugos paslaugas gali gauti tie asmenys, kurie nėra išnaudoję valstybės finansuojamų slaugos dienų. Gavus gydytojo siuntimą, registruotis į Addere Care galima internetu arba telefonu. Jeigu susiduriate su problemomis registruojantis, visada galima pasiskambinti ir pasiklausti reikiamos informacijos. Addere Care suteiks visą reikiamą informaciją ir padės greičiau bei patogiau susitvarkyti reikiamus dokumentus.