Mada

8 stiliaus patarimai, kurie palengvins jūsų kasdienybę

Kai nuolatos balansuojame tarp savo karjeros, šeimos ir laiko sau, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti neįmanoma kasdien atrodyti nepriekaištingai, tačiau iš tikrųjų taip nėra! Todėl nieko nelaukus kiekvienai iš jūsų pateikiame daug praktiškų stiliaus patarimų.

Iš anksto planuokite

Akivaizdu, kad mes negalima visuomet būti suplanavusios absoliučiai visko, tačiau niekuomet neturėtume leisti, kad rytas mus užkluptų nepasiruošusias. Lygiai taip pat, kaip jūs sudarinėjate savo mitybos planą būsimai savaitei, galite iš anksto planuoti ir savo stilių, tokiu būdu išvengdamos rytinio chaoso, nerimo, įtampos ir didelio galvos skausmo, kuris aplanko, kai paskubomis bandome atrasti tai, kas mums tiktų.

Ieškokite įkvėpimo

Visuomet yra naudinga atrasti stilingą moterį, kurios įvaizdžiu jūs iš tikrųjų žavitės. Tai gali būti tiek įžymybė „Instagram“ socialiniame tinkle, tiek ir jūsų sesuo ar geriausia draugė. Turėtumėte pasistengti atrasti madingas moteris, kurios jus įkvepia, o tuomet reguliariai stebėti jų besikeičiančius aprangos pasirinkimus, tokiu būdu lengviau suformuojant ir savąjį.

Žinokite savo figūros tipą

Ar žinote, kokia yra auksinė stiliaus taisyklė? Drabužiai turi atitikti figūros tipą! Tai reiškia, kad visų pirma reikia žinoti savo figūros tipą, norint pasirinkti jai geriausiai tinkantį garderobą. Pavyzdžiui, galbūt jūsų figūra yra kriaušės formos, todėl norite pabrėžti savo pečius? Tokiu atveju galite savo darbužių spintą papildyti drabužiais, kurie išryškintų pečių liniją ir pabrėžtų tai, kas jūsų figūroje yra gražiausia.

Amžius – tik skaičius

Kai bandome pasirinkti drabužius, atitinkančius naujausias mados tendencijas ar traukiančius aplinkinių dėmesį, jokiu būdu neleiskite, jog skaičius užkirstų kelią jums išbandyti ką nors nauja. Nepaisant to, ar jums yra 30, ar 60 – galite drąsiai dėvėti ir avėti lygiai tą patį! Svarbiausia, kad pasirinkti drabužiai, avalynė ir aksesuarai padėtų jums jaustis savimi ir suteiktų daugiau pasitikėjimo.

Išlipkite iš komforto zonos

Niekuomet nėra skausminga išbandyti ką nors nauja. Nepaisant to, ar tai būtų nauja ryškios spalvos palaidinė, ar trumpesnio modelio suknelė – kartais išbandyti tai, ko dar niekuomet nebuvote bandžiusios, gali būti labai naudinga. Kas žino, kokias naujas jums patiksiančias stiliaus idėjas pavyks atrasti!

Visuomet naudokite aksesuarus

Kasdien bandydamos pasirinkti savo stiliaus detales, būtinai pasirinkite ir bent vieną aksesuarą – tai gali būti tiek išskirtinis kaklo papuošalas, tiek ir ryški rankinė ar aukštos kokybės auskarai. Solidus aksesuaras gali ne tik veiksmingai papildyti jūsų stilių, tačiau taip pat suteikti jam ir daugiau žavesio bei originalumo.

Suformuokite kapsulinę drabužių spintą

Kiekvieno stiliaus eksperto „slaptas“ ginklas yra kapsulinė drabužių spinta. Drabužių spinta, kurioje yra daugybė stiliaus detalių, kurias galima lengvai suderinti tarpusavyje, gali reikšmingai palengvinti jūsų kasdienį stiliaus formavimo procesą, kartu eliminuojant ir didelį galvos skausmą. Todėl turėtumėte investuoti į klasikinius sprendimus, kurie madingais išliks visuomet. Tai suteiks jums galimybę bet kuriuo metu ir bet kuriai progai pasirinkti geriausiai tinkančius drabužius, avalynę ir aksesuarus.

Išbandykite ryškią avalynę

Stiliaus formavimas niekuomet neapsieina ir be tinkamos avalynės pasirinkimo. Tačiau jei jūs norite, kad jūsų stilius iš tikrųjų taptų žavingas ir padedantis jums lengvai išsiskirti iš minios, savo batų kolekcijoje turėtumėte turėti bent vieną ryškių ir įspūdingai atrodančių batų porą. Ir net jei jūsų stilius paprastai būna pakankamai kasdieniškas ir niekuomet pernelyg neišsiskiriantis, tokia batų pora gali padaryti tikrus stebuklus.

DAUGIAU: https://sidonas.lt/