Mada

20+ pavyzdžių, kaip vilkėti vasarines sukneles šaltuoju metų laiku

Baigėsi vasara – sukneles į spintą? Ne! Nėra prasto oro vilkėti sukneles, tereikia mokėti jas suderinti su šiltesniais rūbais ir aksesuarais. Todėl šiandien dalinamės geriausiais pavyzdžiais kaip vilkėti suknelės pasibaigus vasaros sezonui.

Prieš vasarą įsigytos suknelės rudenį dar labiau atpinga, yra išparduodamos, tad žvilgtelėkite ne tik į naujo sezono sukneles rudeniui, tačiau ir vasarines. Tarp jų tikrai rasite tinkamų įgyvendinti tokias idėjas kaip užfiksuota šiose pavyzdžiuose.

 

Vėstant orams suknelės palaipsniui papildomos aksesuarais, kurie neleidžia sušalti vėsiais rytais einant į darbą ar universitetą. Pirmiausia tai masyvus ir ryškus šalikas, tuomet pėdkelnės, o prasidėjus lietui, ir ilgaauliai bateliai. Suderinus visų drabužių spalvas ar bent jau tonus, galima išgauti nerealius derinius.

Jei suknelė berankovė, pasiūta iš standesnės medžiagos, po ja galima pasivilkti susagstomus marškinėlius ir taip išgauti profesionalų įvaizdį. Po apačia velkantis kokį drabužį, rekomenduojama liemenį sujuosti odiniu diržu, taip išryškinant liemenį.

Šiltas megztinis gelbėja bet kokiu oru, tad galima nesukant galvos tiesiog užsivilkti oversized stiliaus megztuką, o suknelė atliks sijono funkciją. Ir paprasta, ir gražu.

 

O jei suknelė su apykakle, galima vilktis prigludusį ploną megztuką, o apykaklę iškelti virš megztuko.

Žinoma, klasikinis variantas yra vilktis odinį ar džinsinį švarkelį, ilgą ir šiltą kardiganą. Tai paprasčiausias būdas prailginti suknelės nešiojimo laiką. Sluoksniuoti aprangos detales galima ir su liemene. Beje, diržai ir papuošalai, ypač masyvūs pakabukai ant suknelės ar megztuko, yra irgi sluoksnis, suteikiantis aprangai gyvybės.

Jei buvote dėmesingos, tuomet jau susidarėte sąrašą drabužių, kuriuos trauksitės iš spintos prie suknelių – švarkeliai, megztiniai, svarbiausia, ryškios ir spalvingos pėdkelnės ir šiltesni bateliai, geriausia aulinukai ar iki kelių.

Atkreipkite dėmesį, jog pavyzdžiuose esančios suknelės yra ir ryškios vasarinės ir tankesnio audinio klasikinės. Tad nesvarbu kokia suknelė, tinkamai sluoksniuojant drabužius, galima pasiekti norimą rezultatą, kuris dažniausiai yra šilta ir stilinga apranga. Štai todėl verta turėti daugiau suknelių, o papildyti spintą galima paprastai perkant sukneles internetu.

 

Save

Save