Naudinga

Viešbučio „PACAI“ SPA – geriausias Lietuvoje 

Šie metai Vilniaus senamiestyje įsikūrusio viešbučio ,,PACAI“ SPA centrui – ypatingi. Balandžio mėnesį jis pateko į „World Spa and Wellness Awards“ apdovanojimų finalą Rytų Europos kategorijoje, o rugsėjo mėnesį prestižiniuose „Pasaulio SPA apdovanojimuose“ (angl. World Spa Awards™) oficialiai pripažintas geriausiu viešbučio SPA Lietuvoje.

„Šių apdovanojimų finalistai ir nugalėtojai – profesionaliausi ir žymiausi SPA centrai pasaulyje, tad mūsų butikiniam SPA atsidurti tarp jų – itin didelis pasiekimas. Kartu su komanda esame laimingi kasdien kurdami šiuolaikišką miesto oazę, kviečiančią atsipalaiduoti ir mėgautis SPA malonumais. O būti įvertintiems už šį darbą ir pelnyti geriausio viešbučio SPA Lietuvoje vardą – visai mūsų komandai yra itin reikšmingas apdovanojimas“,- sako viešbučio „PACAI“ generalinė direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

Abejuose apdovanojimuose varžėsi virš 500 SPA ir sveikatingumo centrų iš viso pasaulio. Viešbučio ,,PACAI“ SPA finale atsidūrė tarp tokių pasaulinių grandų kaip ,,Fivelements“, ,,Six Senses“, ,,Four Seasons“, ,,Kamalaya“ ir kt.

„Pasauliniai SPA apdovanojmai skirti pripažinti ir švęsti šio sektoriaus meistriškumą – vertinamos vietos, diktuojančios aukščiausio lygio klientų aptarnavimo ir paslaugų teikimo standartus, išskirtinumą, lyderystę, naujoves ir tvarumą“,- sako Patricija Miklušienė, grožio, SPA ir sveikatingumo verslų konsultantė, kuri prisidėjo prie ,,PACAI“ SPA tarptautinio pripažinimo ir išskirtinių rezultatų pasiekimo.

Istoriniuose Pacų rūmuose SPA erdvė duris atvėrė 2018 metų gegužę ir svečius kviečia į lėtą, ramų savęs pažinimo ritualą, kur kiekvienas svečias apgaubiamas ypatingu dėmesiu. „PACAI SPA“ yra pirmasis ir vienintelis viešbučio SPA Vilniuje, siūlantis „Biologique Recherche“ procedūras ir produktus, pasižyminčius pažangiu požiūriu į odos priežiūrą ir neprilygstamu veiksmingumu.

Pranešimą paskelbė: Donatas Mekionis, UAB ,,Blendas ”