Grožis

Veido priežiūros procedūros, kurios leis pasijausti karaliene ir džiaugtis švytinčia oda

Puiki oda nėra tiesiog nulemta jūsų DNR – jūsų kasdieniai įpročiai iš tikrųjų daro didelę įtaką tam, ką matote veidrodyje. Tačiau atsižvelgiant į tai, kokių produktų apžvalgas skaitote, ar gydytojų, su kuriais konsultuojatės, išgirsite skirtingas nuomones apie įvairius dalykus pradedant veido kremais ar apsauga nuo UV spindulių. Tačiau galų gale, rūpintis savo oda yra tiesiog asmeniška ir kiekvienas susikuria savo veido priežiūros rutiną.

 Ir nors didžioji dalis priežiūros rutinos yra atliekama namuose, tačiau retkarčiais rekomenduojama apsilankyti grožio klinikoje, kur bus atliekamos profesionalios veido valymo, masažo ar kitos grožio procedūros.

Paminėsime keletą procedūrų, į kurias rekomenduojama atkreipti dėmesį.

Mechaninis veido valymas

Odos valymas padeda susidoroti su spuogais ar inkštirais ant veido ir kitose kūno vietose. Mechaninis veido valymas yra sudėtinga procedūra, todėl tokios procedūros nederėtų atlikti namie savarankiškai. Tokios procedūros turi būti atliekamos specializuotuose grožio salonuose. Kosmetologai įvertins odos tipą ir parinks tinkamas priemones veido valymui ir raminančius kremus po procedūros.

Kosmetologas įvertinęs odos būklę ir tipą, gali pasiūlyti ir kitokį veido valymo metodą.

Kobido veido masažas

Kobido masažas tradicinis japonų masažas, kuriuo anksčiau lepindavosi išskirtinai karališkoji imperatorių šeima. Masažo poveikis prilygsta jaunystės eliksyrui. Masažo metodika leidžia stiprinti, tonizuoti ir suteikti gyvybingumo veido raumenims, nuo kurių priklauso veido odos glebumas. Masažas leidžia pakelti veido kontūrus, taip sugrąžinant veidui jaunatviškumą.

Tai šiuo metu int populiarus veido masažas, tačiau galima rinktis ir klasikinį veido masažą ar veido jogą.

Elektroporacija

Mezoterapija – tai mikroskopinių veikliųjų medžiagų dozių įvedimas į odą, kur reikalingas ypač didelis medžiagų skvarbumas. Elektroporacija – nauja technologija, atliekanti tą pačia jau daugelio pamėgtą procedūrą, bet beadatiniu, neinvaziniu būdu. Elektroporacija – biologiškai aktyvių medžiagų įvedimas į gilesnius odos sluoksnius ultragarso bangomis ir impulsine elektroterapija.

Tradicinę mezoterapiją pakeitusi elektroporacija yra neinvazinė, beadatinė mezoterapija, nekenksminga ir nesukelianti nemalonių pojūčių. Tokių rezultatų nepasieksite su paprastu veido kremu.

Tai nėra kasdieninės procedūros, tačiau skyrus laiko bent kartą per metus palepinus save rimta procedūra grožio klinikoje, galima bus ilgai džiaugtis jaunatviška ir švytinčia veido oda.