Naudinga

TOP 3 deriniai vasaros šventėms ir atostogoms pagal stilistę Austėją Jablonskytę

Šiltais orais lepinanti vasara – gražiausių švenčių ir atostogų metas. Vieni garderobą ruošia vestuvėms, kiti – kraunasi lagaminą taip lauktoms atostogoms, o abiturientės ir absolventės – puošiasi išleistuvėms. Tam, kad bet kuria proga jaustumėtės gerai ir atrodytumėte stilingai, Austėja Jablonskytė, bendradarbiaudama su prekybos ir laisvalaikio centru „Panorama“, pataria, kaip sukurti madingus įvaizdžius šių metų vasaros sezono šventėms ir atostogoms.

Vestuvės

Renkantis vestuvių svečio įvaizdį vienas svarbiausių dalykų – nenustelbti nuotakos. Tai, kad dvi vestuvių viešnios ateitų su tomis pačiomis suknelėmis – būtų kur kas mažesnė blogybė nei viena iš viešnių užgožtų nuotaką. Siūlyčiau nesirengti nieko, kas yra labai šviesių spalvų. Pastaruoju metu nuotakos puošiasi ne tik baltai, dažnai renkasi įvairiausius kreminius ir pastelinius atspalvius. Todėl svečiams patariama geriau rinktis ryškesnes spalvas, pavyzdžiui, raudoną, žalią, mėlyną ar geltoną.

Jei nenorite ilgo, sunkaus drabužio, elegantišką stilių gali sukurti romantiška trumpa suknelė su viršutiniu tiulio sijonu. Puošnų įvaizdį papildys blizgios detalės, pavyzdžiui avalynė. Prie lengvo suknelės audinio puikiai derės grakščios basutės.

Išleistuvės

Renkantis šventinę eilutę reikia atsižvelgti ne tik į tai, kas madinga, bet svarbiausia – į tai, kas tinka ir patinka. Nebūtinai kiekviena išleistuvėms turi rinktis suknelę. Kuo puikiausiai tokiai progai tiks ir dailus kostiumas. Juo labiau, kad itin puošnios suknios jau šiek tiek išeina iš mados. Vasaros švenčių stilių dažniausiai diktuoja sezono tendencijos. Šią vasarą madingos tiek ryškios, tiek pastelinės spalvos. Kiekvieną pastelinę spalvą galite drąsiai derinti tarpusavyje. Stilingai atrodysite derindamos ryškias vasariškas spalvas: raudona – rožinė, mėlyna – žalia, geltona – balta arba mėlyna. Nei kiek neprastesnis pasirinkimas – nuo galvos iki kojų puoštis viena spalva.

Nepamirškite aksesuarų – jie gali užpildyti visą pasirinktą įvaizdį. Šią vasarą itin madingi auskarai su kutosais – kuo ryškesni, didesni, įdomesni. Taip pat madingų vasaros akcentų sąrašo viršuje – skirtingi auskarai. Rinkitės meniškus, išlankstytų figūrų, skirtingų spalvų ir dydžių auskarus.

Kalbant apie šventinę avalynę, niekuomet nesuklysite apsiavusios elegantiškus, amžina klasika tapusius lakuotus smailianosius aukštakulnius. Keisdamos aksesuarus – auskarus, rankinę ir batelius – su tais pačiais drabužiais kiekvieną kartą sukursite naują įvaizdį.

Atostogos

Patogu, gražu ir stilinga – tai, apie ką kraudamasi atostogų lagaminą, galvoja ko ne kiekviena. Atostogos – juk irgi šventė! Vienas iš sezono hitų – smaragdinė žalia spalva, blizgučiai – vasaros saulėje sužiba dar gražesnėmis spalvomis. Kad įvaizdis neatrodytų nuobodžiai ir per daug kasdieniškai, pirmenybę teikite raštams, šį sezoną ypač madingi gėlėti drabužiai, taškuoti ir dryžuoti motyvai.

Atostogoms svarbu pasirinkti tinkamą apavą –  įsispiriami bateliai su šiek tiek aukštesne pakulne puikiai tiks lengvam pasivaikščiojimui kurorte. Šį sezoną madinga viskas, kas pinta. Tad nepraleiskite progos savo garderobą pasipildyti jaukiomis pinto pado basutėmis ar laiveliais bei pintu krepšiu.

Pranešimą paskelbė: Rasa Mėlinienė, Integrity PR