Grožis

Sveikos odos šaltinis – Hialurono serumas

Apie jaunystės eliksyrą svajoja visi: nuo vidutinį amžių pasiekusių, iki pirmąsias raukšleles pastebėjusių vyrų ir moterų. Deja, formulės, kuri gebėtų paprastai ir lengvai iš veido ištrinti visas prabėgusių metų žymes, nėra. Tačiau yra tam tikrų priemonių ir veido odos priežiūros metodų, kurie gali padėti atitolinti senėjimo procesą. Vienas jų – hialurono serumas. Kokia jo nauda?

Hialurono rūgštis – mukopolisacharidas, esantis kiekvieno mūsų organizme. Nustatyta, kad vidutinio sudėjimo žmogus turi apie 15 gramų hialurono. Kiekviena šios medžiagos molekulė gali išlaikyti iki 500 molekulių vandens, todėl pagrindinė hialurono užduotis yra sulaikyti vandenį ir užtikrinti, kad mūsų kūno audiniai neprarastų drėgmės.

Bėgant metams hialurono koncentracija mūsų organizme mažėja, nustatyta, kad šis procesas prasideda dar sulaukus 25 metų, todėl mūsų oda pradeda senėti, atsiranda smulkios raukšlelės.

Viena efektyviausių priemonių, padedančių palaikyti drėgmę veido odoje – hialurono serumas. Serumas – kur kas intensyvesnė priemonė už įprastą kremą. Taip yra todėl, kad jo sudėtyje daugiau veikliųjų medžiagų, kurios yra pakankamai didelės koncentracijos, turinčios biologiškai aktyvių medžiagų. Kadangi hialurono serumas yra mažos molekulinės masės, jis gali prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius ir naudojamas drauge su kitomis kosmetikos priemonėmis, kurių sudėtyje yra hialurono, gali sukelti tikrai ilgalaikį ir džiuginantį poveikį.

Praradus drėgmę odoje, labai svarbu imtis visų priemonių, kurios padės atstatyti normalią fiziologinę terpę odos ląstelėms ir užpildys hialurono rūgšties trūkumą odoje. Tam reikėtų taikyti tiek vidines, tiek išorines priemones. Vidiniai preparatai – įvairūs maisto papildai ir vitaminai, išoriniai – hialurono serumas, galintis sudrėkinti odos paviršių.

Drėkindamas odos paviršių, hialurono serumas sulaiko vandenį ir apsaugo mūsų odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Priemonė taip pat didina odos elastingumą, stangrumą, lygumą, ji tampa kur kas švelnesnė, išsilygina raukšlelės ir kiti odos nelygumai. Jis taip pat padeda gerinti mikrocirkuliaciją, todėl oda taip smarkiai nebesausėja. Svarbiausia nesitikėti didelio skirtumo tik pradėjus naudoti priemonę. Jis pasimatys po 4–6 savaičių, sau taip pat padėsite, jei lygiagrečiai pasirūpinsite ir kitais vidiniais procesais. Tai sveika mityba, sportas, streso valdymas ir t. t