Naudinga

„Samsung“ pristatė naujieną išmaniųjų laikrodžių gerbėjams – „Galaxy Watch“

Praėjusią savaitę Niujorke vykusio „Unpacked“ renginio metu „Samsung“ kartu su naujausiu flagmanu „Note9“ pristatė išmanųjį laikrodį „Galaxy Watch“. Naujas bendrovės dėvimasis prietaisas pasižymi ilgesniu baterijos veikimu, sveikatingumo programomis, nesenstančiu ir individualiu dizainu, o naujos miego bei streso stebėsenos galimybės vartotojams padės nuveikti dar daugiau. Stilingą „Galaxy Watch“ vartotojai galės pasirinkti iš trijų naujų įrenginio spalvų – sidabrinės, vidurnakčio juodos ir rausvojo aukso, bei prie jo priderinti keičiamų dirželių spalvas.

„Pristatydami naują išmanųjį laikrodį džiaugiamės, kad mums ir toliau pavyko išlaikyti „Galaxy“ serijos palikimą dėvimuosiuose prietaisuose. „Samsung“ savo produktuose diegdama vis naujesnes inovacijas, suteikia vartotojams galimybę pasirinkti,“ – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – „Naujasis „Galaxy Watch“ buvo sukurtas siekiant patenkinti įvairių vartotojų poreikius. Jis turi iki80 valandų veikiančią bateriją, kuri leidžia prietaisą krauti daug rečiau, ir pasižymi geresniu sveikatos būklės sekimu. Dabar vartotojai galės pasiekti dar aukštesnius rezultatus.“

Išmanusis laikrodis subalansuotam gyvenimui

Sukurtas sekti sveikatos būklę, „Galaxy Watch“ turi naują streso valdymo stebėjimo funkciją, kuri automatiškai aptinka aukšto lygio stresą ir vartotojui pasiūlo atlikti kvėpavimo pratimus, padedančius sutelkti dėmesį. Taip pat šiame laikrodyje įdiegta ir kita nauja funkcija: pažangi miego stebėsena seka jo kokybę, įskaitant akių judesius, ir skatina vartotojus koreguoti miegojimo įpročius, siekiant kokybiškiausio poilsio.

„Galaxy Watch“ taip pat padės pasiekti gerą fizinę formą. Vartotojai laikrodyje ras 21 uždaromoms patalpoms pritaikytą pratimą, galės sektinet 39 skirtingus savo treniruočių tipus, pasikliauti intuityviu kalorijų skaičiavimu ir gauti asmeniškai pritaikytus įspėjimus. Stebėti suvalgomą maistą ir kontroliuoti suvartojamas kalorijas padės virtualusis asistentas „Bixby“. Vartotojui tereikės nufotografuoti valgomus patiekalus ir į „Samsung Health“ programėlę suvesti informaciją apie juos.

Stilingas dizainas

„Galaxy Watch“ siūlo didesnį laikrodžio dydžio ir stiliaus pasirinkimą – vartotojai galės rinktis 46 mm sidabrinį arba 42 mm juodos ar rausvojo aukso spalvos modelį. Personalizuoti laikrodį taip pat galima pasirenkant ciferblato vaizdą bei keičiamą dirželį, tarp jų siūloma ir aukštos kokybės laikrodžių apyrankių gamintojo „Braloba“ apyrankė. Kaip ir ankstesni modeliai, naujasis laikrodis aplink ekraną turi apvalų besisukantį žiedą, „Always On“ ekraną, patobulintas jo patogumas.

Pirmą kartą „Galaxy Watch“ integruoti analoginio laikrodžio garsai – tiksėjimas ir kas valandą laiką pranešanti melodija, kurie suteikia išmaniajam įrenginiui įprasto laikrodžio įspūdį.

Naujas dėvimasis prietaisas sukurtas naudojant ekrano stiklą Corning® Gorilla® Glass DX+, jo atsparumas vandeniui – 5ATM, tai leidžia įrenginiu naudotis esant bet kokioms aplinkos sąlygoms – net ir plaukiant.

„Samsung Galaxy“ ekosistema

Su „Galaxy Watch“ vartotojai galės pajausti visus „Galaxy“ ekosistemos privalumus. Laikrodis turi sąsają su „SmartThings“, jame integruotos programėlės „Samsung Health“, „Samsung Flow“, saugumo sistema „Samsung Knox“, „Samsung Pay“, virtualusis asistentas „Bixby“, taip pat partnerių „Spotify“ ir „Under Armour“ programėlės.

Parnterystė su muzikos platforma „Spotify“ užtikrina, kad vartotojai muzikos gali klausytis ir neprisijungę prie internetoar neturėdami šalio išmaniojo telefono.

Su laikrodyje integruota programėle „SmartThings“ galima valdyti kitus įrenginius – kontroliuoti apšvietimą namuose, įjungti ar išjungti televizorių, reguliuoti temperatūrą.

Nuo rugsėjo 21 d. naujuosius laikrodžius bus galima įsigyti ir Lietuvos parduotuvėse. Daugiau informacijos apie „Galaxy Watch“ rasite: https://www.samsungmobilepress.com.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”