Buitis

Roletų diena-naktis magija: kaip jie kuria interjerą?

Vis daugiau dėmesio sulaukiantys roletai diena-naktis yra moderni klasika, kuri puikiai tinka bet kokio stiliaus namuose, juolab, kuri kuria eleganciją, unikalumą bei modernumą, kuris kartais skoningai atrodo ir klasikinio stiliaus namuose.

Kokie langų uždangalai Jums atrodo patys tinkamiausi? Kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip, kadangi kiekvienas kelia vis kitus reikalavimus, kurie jiems yra patys svarbiausi.

Roletai, kurie tarnauja visą parą

Jeigu ieškote ne tik geros kokybės, tačiau taip pat ir patrauklios kainos roletų diena-naktis – siūlome juos įsigyti UAB „Solemlux“. Rasite ne tik gerus gaminius, tačiau ir nemokamus patarimus juos renkantis.

Tai langų uždangalai, kurie gali pasirūpinti Jūsų namų kokybe ir tuo pačiu užimdami gana mažai vietos leisti gyventi patogiai tiek dienomis, tiek naktimis. Nuostabu, kiek daug galimybių turi vienas uždangalas, kuris patenkina net ir paties išrankiausio kliento poreikius.

Tiesioginės saulės spinduliai – ne bėda

Kaitriomis vasaros dienomis dažniausiai ieškoma inovatyvi sistema, kuri padeda pasirūpinti tiesioginės saulės spinduliais. Pastarieji ne tik apsunkina buvimą namuose dėl kaitros, tačiau taip pat ir kenkia augalams, daiktams – ypač baldams, dekoro akcentams, kurie gali blukti.

Ir nors dažniausiai šie roletai labiausiai giriami dėl naktinės funkcijos galimybių, tačiau dienomis taip pat užtikrina komfortą. Specialiai visam paros metui kurti roletai pasirūpina, kad persidengiančios juostos padėtų išvengti kaitros nuo saulės, tačiau taip pat neizoliuoja patalpos, tad galėsite džiaugtis šviesa, kai tik lauke yra saulėta.

Norisi gyventi privačiai

Jeigu įprastus roletus reikia pakelta tada, kai norisi daugiau šviesos arba nuleisti, kai reikalinga patalpos apsauga, tai diena-naktis padeda išvengti nuolatinio jų darinėjimo, kadangi vienos juostos atlieka dieninę funkciją, o kitos – naktinę. Žinoma, pagal poreikius šie roletai taip pat gali būti pakeliama maksimaliai, kad langas būtų „plikas“. Tačiau dažniausiai tai aktualu tik stiklo bei rėmo valymo metu.

Kalbant apie šių roletų naudą taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir privatumo galimybei, kurios šiais laikais siekia daugelis. Ir tie, kurie gyvena daugiabučiuose, ir tie, kurie gyvena nuosavuose namuose, tačiau kaimynų langai – labai arti. Ne tik naktimis, kai roletai yra pilnai uždengti – galėsite būti ramus, kad Jūs apsaugotas nuo smalsių kaimynų akių. Dienomis, kai viena iš persidengiančių juostų užstoja kitą – namai vis tiek bus izoliuoti. Visgi, kaip jau minėjome, saulės šviesa patenka į patalpas, tad bet kuriuo atveju – jaukumas 100 % garantas.

Kaip rasti geriausius?

Kadangi diena-naktis sulaukia vis daugiau dėmesio, tačiau žmonės dažnai nėra tikri dėl pasirinkimo – visada verta tartis su specialistais, kurie jais prekiauja, tad gali pasiūlyti labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Galiausiai, gerą kokybę, kurią garantuoja roletai diena-naktis iš Solemlux.lt. Ir nors dažniausiai daugiausia dėmesio yra skiriama stiliui, tačiau mes siūlome įvertinti audinio kokybę, jo storumą, žinoma, labai detaliai išmatuoti langus (matavimo instrukcijas galite rasti pardavėjų puslapiuose) ir užsisakyti uždangalus, kurie yra su garantija. Tai leis būti ramiu dėl gautos kokybės, kuri Jums turėtų tarnauti bent jau gerus dešimt metų.