Naudinga

Reikia pinigų? Padės pinigų medis

Nors vieni sako, jog pinigai ant medžio neauga, kiti tvirtina, jog pinigus į namus pritraukia būtent pinigų medis. Nereiklus, dar „bankininku“ vadinamas  Zamiaculcas, kuomet gerai prižiūrimas, pritraukia į namus pinigų, o kiekvienas naujas lapelis ant augalo simbolizuoja naujus pinigus, tuo tarpu skurstantis augalas prognozuoja finansines problemas ir nepriteklių. Tačiau ką daryti tiems, kurie netiki stebuklingomis medžių galiomis, bet jiems labai reikia pinigų?

Tokiu atveju, vertėtų atkreipti dėmesį į kitokį pinigų medį – Moneytree.lt paskolų platformą. Tai palyginti nauja, tik 2020 metais įsikūrusi paskolų teikimo bendrovė, jau pelniusi klientų palankumą. Dėmesį į save įmonė patraukė būtent patraukliu pavadinimu, nes pinigų medis visiems asocijuojasi su dailiu augalu, kurį kiekvienas puoselėja namuose ir tikisi, jog šis atneš daugiau pinigų.

Kuo išsiskiria Moneytree.lt?

Portalas https://www.paskoluatsiliepimai.lt/ sudėliojo informaciją, ką svarbu žinoti apie Moneytree.lt paskolų išdavimą.

Moneytree.lt teikia smulkius kreditus, nedidelės vertės, iki 5000 €. Paslaugos skirtos prireikus nedidelės sumos smulkioms išlaidoms, vestuvėms, automobiliui, remontui ar pan. Kaip ir daugelis Lietuvoje veikiančių kreditorių, įmonė suteikia kreditus asmenims nuo 18 metų, turintiems nuolatinių pajamų ir atitinkantiems atsakingo skolinimo kriterijus.

Moneytree.lt privalumai:

 • Vienos mažiausių palūkanų lyginant su kitomis kreditų bendrovėmis,
 • Profesionalus aptarnavimas,
 • Paskolos suteikimas užtrunka iki vienos darbo dienos,
 • Refinansavimas geromis sąlygomis,
 • Jokių neigiamų atsiliepimų.

Moneytree.lt teikiamų paskolų mėnesinės palūkanos siekia 1,25 proc. Bendrovė taip pat teikia refinansavimo galimybę. Tad klientams, kurie anksčiau paėmę paskolą iš kitų kreditorių, verta įvertinti ar refinansavus paskolą pas Moneytree.lt, pavyks sutaupyti. Patvirtinus refinansavimo pasiūlymą, Moneytree.lt atsiskaitys su buvusiais kreditoriais tiesiogiai, todėl jums nereikės atlikti jokių papildomų veiksmų.

Kodėl verta domėtis refinansavimu?

 • Refinansavimas leidžia sutaupyti, jei pasiūlomos mažesnės palūkanos,
 • Refinansuojant paskolą galima pakeisti paskolos gražinimo laikotarpį, įmokos sumą ir kitas sąlygas,

Koks paskolos išdavimo procesas?

Paskolos išdavimo eiga praktiškai nesiskiria nuo mums įprastos kitose kredito įstaigose:

 • Paskolos skaičiuoklėje reikia pasirinkti norimą paskolos sumą, pageidaujamą gražinimo terminą bei paspausti “Gauti pasiūlymą”.
 • Reikia patvirtinti savo tapatybę nuotoliniu būdu, pasirašant elektroniniais būdais arba atvykus į klientų aptarnavimo skyrių. Tapatybės patvirtinimas reikalingas siekiant sukurti paskyrą savitarnos portale.
 • Paskolos paraiška bus peržiūrėta ir pasiūlymas bus išsiųstas el. paštu bei bus matomas savitarnos portale.
 • Paskolos sutartį galima sudaryti nuotoliniu būdu arba atvykus į klientų aptarnavimo skyrių. Pinigai pervedami į banko sąskaitą arba išmokami grynaisiais aptarnavimo skyriuose.

Kuomet vėluojama gražinti paskolą

Visiems karts nuo karto „atsitinka gyvenimas“ ir neužtenka pinigų eilinei paskolos gražinimo įmokai. Esant tokiai situacijai, klientas turėtų kreiptis į bendrovės darbuotojus ir sąlygas suderinti individualiai.

Naujokas rinkoje – ką tai reiškia?

Moneytree.lt rinkoje pasirodė tik šiais metais.  Tad natūralu, jog įmonė, apie kurią girdime pirmą kartą, kelia abejonių. Juk nėra atsiliepimų, nėra sukurtos ir matomos reputacijos. Daugelis žmonių pripratę finansinius reikalus tvarkyti su žinomomis įmonėmis, kurios jau turi savo reputaciją.

Tačiau iš kitos pusės yra nemažai privalumų, skatinančių kreiptis į rinkos naujokus. Vienas jų – įmonė siekianti įsitvirtinti rinkoje, „risis per galvą“ siekdama pateikti save teigiamai, patenkinti klientų poreikius bei viršyti lūkesčius. Dėl šios priežasties galima tikėtis pačio geriausio aptarnavimo, gerų palūkanų bei sąlygų. Kol kas panašu, jog būtent taip ir yra su Moneytree.lt įmone.

Įmonė dar pakankamai nauja, todėl galima rasti tik mažai klientų atsiliepimų. Visgi laikas bėga ir atsiliepimų daugėja. Kol kas pavojaus ženklų nematyti. O kreditorių veiklą Lietuvoje prižiūrintis Lietuvos bankas kol kas neturi nei vieno iškelto skundo ar ginčo su vartotojais. Tad gera pradžia – puse darbo!