Naudinga

Prieš Moters dieną – penki klausimai vyrams

Kiekviena moteris kovo mėnesį tarsi nesąmoningai ima sekti pavasario ženklus. Moters diena gali tapti kupina ryškiausių pavasario ženklų, jeigu šiai progai tinkamą dėmesį ir šiek tiek pastangų skirs mylimas vyras. Idėjų, kaip maloniai nustebinti ir palepinti antrąją pusę, rasti labai paprasta. Svarbiausia – pasirengti iš anksto.

Prekybos centro „Europa“ generalinė direktorė Rasa Vileikytė pastebi: „Pirkėjų klausimai išduoda, kad mūsų klientai vyrai svarsto, kokią staigmeną sukurti mylimai moteriai. Jie domisi grožio salonų paslaugomis, įvertina moteriškų kvepalų asortimentą ir net stabteli prie vitrinos su moteriškomis rankinėmis“. Todėl idėjų ieškantys vyrai itin vertina gerus patarimus, kurie padeda lengviau išrinkti moteriai tinkamą dovaną.

„Profesionalūs parduotuvių konsultantai visada atsižvelgia į konkrečią situaciją, asmeninius pomėgius ir polinkius. Todėl puikiai savo mylimąją pažįstantis vyras gali greitai išsiaiškinti, ką galėtų padovanoti Moters dienos proga, kad tą dieną moteris pasijaustų ypatinga“, – sako R. Vileikytė.

Artėjant šventei prekybos centro „Europa“ generalinė direktorė siūlo skirti šiek tiek laiko dovanų idėjoms panagrinėti, kad pasirinkimas būtų įsimintinas ir šiltas kaip pavasariška šypsena. Užsukę į prekybos centrą apsižvalgyti, vyrai turėtų iš anksto atsakyti į penkis klausimus – atsakymai padės Moters dieną paversti įsimintina.

Šventė prasideda ryte

Sunku išsirinkti, kaip ryte pažadinti moterį: gėlių ar kavos kvapu?

Galima viską iš karto! Puodelis šviežios kavos, mėgstamas desertas ir gėlės žiedas – ar gali Moters dienos rytas prasidėti geriau…

Tiesiog prisiminkite, kokias gėles labiausiai mėgsta jūsų mieloji: tulpes, hiacintus, bijūnines rožes ar mimozas. O tada įsivaizduokite rytą: jūs prie lovos su gėlėmis, ji dar miega, bet tuoj tuoj nubus ir pramerks akis. Koks jausmas užplūsta? 

Šventė prasideda išvakarėse

Kada jūsų mylimoji nustebs labiau: gavusi gėlių Moters dieną, ar sulaukusi kvietimo į draugių vakarėlį šventės išvakarėse?

Kelios valandos draugių apsuptyje, linksmi pokalbiai, muzika ir pramogos jai kaip mat padės pamiršti savaitės rūpesčius. Tačiau tuo pačiu primins, kad vyras supranta moters poreikį pabūti su draugėmis, aptarti reikalus, pasidalinti geromis emocijomis, kurias garantuoja tradicinis „Ladies night“ renginys kovo 7-osios vakarą: su gardžiais patiekalais, grožio procedūromis, žaidimais, prizais ir dovanomis. Namo ji grįš puikiai nusiteikusi, o Moters dieną apie vyrą mąstys daugiau negu apie draugių reikalus, kurie bus uždaryti stalčiuje „vakar“.

Šventė čia ir dabar

Vakaras ant sofos priešais televizorių mylimosios nesužavės?

Aktyvios moterys mėgsta judėti – pasiūlykite griebti krepšius su sportine apranga ir kartu pasikrauti energijos per treniruotę – kad ir pačioje miesto širdyje, iš karto po dienos darbų. Sportas garantuoja gerą savijautą ir nuotaiką. Po aktyvios treniruotės po ranka turėkite didįjį Moters dienos prizą – ne taurę ar medalį, o stilingą pakabuką, grakštų laikrodį, auskarus ar žiedą – juvelyrika simbolizuos, kad vertinate kartu praleidžiamą laiką. O kai išėjus iš treniruočių salės aplink – net kelios romantiškai vakarienei tinkamos vietos, tai visos moters mintys bus tik čia ir dabar. Su mylimu vyru.

Šventė – daugiau dėmesio sau

Moters dieną ji netiki, kad yra pati gražiausia gėlė iš visų?

Kartu su tulpių puokšte įteikite jai dovaną, kuri padės jai išryškinti savo neprilygstamą spindesį. Atpalaiduojantis masažas, išskirtinės kokybės kosmetikos produktai, makiažo priemonės, vizitas pas plaukų kirpėją ar manikiūro meistrę – visa tai moterį gali pakylėti ir suteikti daugiau pasitikėjimo, vidinio spindesio ir energijos.

Prekybos centro „Europa“ vadovė R. Vileikytė priduria, kad Moters dienos proga dovanas perka ne tik vyrai. Moterys taip pat mėgsta nustebinti viena kitą maloniomis smulkmenomis. Juk geros draugės puikiai žino viena kitos pomėgius ir neretai sugeba nuspėti, kad baigiasi mėgstami kvepalai, vyksta aktyvi lūpdažio spalvų atranka ar geriausio tušo paieškos. Ne veltui „Douglas“ parduotuvė kovo 8-ąją paskelbė Grožio diena – lankytojas konsultuos ir makiažus atliks profesionalios visažistės.

Šventė – kaip artėjančio pavasario nuotykis

Pastebėjote, kad moteris jau dabar domisi, ką dėvės pavasarį ir kokia suknele norės pasveikinti pirmąsias karštos vasaros dienas? Mokslininkai dar neįrodė, tačiau moterys mintimis sugeba vos per kelias akimirkas ištirpdyti storiausius žiemos ledus ir sniegą, jeigu gauna progą pasimatuoti lengvą vasarišką suknelę – skirtą pasivaikščiojimams prie jūros, piknikui parke ir, apskritai, saulėtoms atostogoms.

Galbūt net rytoj? Netikėtai! Į Maroką, Maldyvus, Mauricijų ar Madagaskarą. Jeigu šalys, kurių pavadinimai prasideda raide M, jums ne prie širdies, kelionių agentūroje galite lengvai pasirinkti bet kokią kitą kryptį. Svarbiausia, staigmenas savo Moteriai kurkite su Meile.

Pranešimą paskelbė : Jolita Katkutė, Fabula Hill+Knowlton Strategies