Buitis

Patarimai įsirenginėjant dušo kabiną

Šiuolaikinis gyvenimo būdas keičia požiūrį į namų tobulinimą. Tradicinius baldus ir prietaisus keičia nauji, lengvesni, kompaktiškesni ir funkcionalesni. Pertvarkymas nebėra baisus, stereotipų atmetimas tapo norma, nes kiekvienas gali susikurti vonios kambarį pagal savo skonį ir įpročius.

Renkantis dušo kabiną, kiekvienas vartotojas turi pats nuspręsti, kokias funkcijas, be paties dušo, ji turėtų atlikti. Tradiciškai visa papildoma kabinų įranga gali būti suskirstyta į įrangą, turinčią naudingų funkcijų, ir komponentus, kurie sukuria didesnį komfortą ar originalų dizainą.Kompaktiška dušo kabina yra geras pasirinkimas siekiant ergonomikos ir noro padidinti vonios kambario erdvę. Be to, svarbu renkantis atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas konkretus modelis.

Dušo kabinų privalumai

  • Vonios erdvės taupymas. Dušo kabina idealiai tinka mažiems vonios

kambariams, ji užima 2,5 karto mažiau vietos nei vonia.

  • Saugumas. Didžiulis dušo kabinos pliusas, kad nėra galimybės susižeisti

besimaudant duše. Dušo kabinos daugiausia pagamintos iš saugios ir neslidžios medžiagos plastiko, todėl paslysti tikimybės mažai.

  • Efektyvumas – vandens sunaudojama 2-3 kartus mažiau nei maudantis

vonioje.

  • Galimybė naudotis papildomomis funkcijomis. Be pagrindinės įrangos kaip

dušo galvutės, kabinų turbūt neįsivaizduosit, tačiau kabinoje gali būti ir papildomos funkcijos, tokios kaip radijas, telefonas, garso terapija, turkiškos pirties funkcija. Tokia dušo kabina gali padėtiišlaikyti gerą savijautą ir nuotaiką.

  • Rūpinimasis sveikata. Universalūs dušai gali būti naudojami tokioms

procedūroms kaip aromaterapija. Kai kurie dušai gali padėti jums atsigauti po sunkios darbo dienos naudojant chromoterapiją arba šviesos terapiją. Dauguma daugiafunkcinių kabinų turi įmontuotas masažo funkcijas.

Galiausiai papildomos įrangos pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų norų ir pageidavimų. Šiandien rinkoje yra daugybė dušo kabinų modelių su skirtingomis funkcijomis ir priedais, kurie tikrai patenkins net išrankiausių klientų poreikius.