Naudinga

Patarimai įsimylėjusiems vyrams: 10 idėjų, kaip pasveikinti ją Valentino dienos proga

Artėjant Valentino dienai dažnas įsimylėjėlis ima nerimauti – kuo gi šįmet nustebinti savo išrinktąją? Be abejonės, kiekvienai moteriai svarbus dėmesys, tačiau visos jos pasijaus laimingesnės, jei šis bus išreikštas ne vien meiliais žodžiais ir bučiniais, bet ir kruopščiai mylimojo apgalvota dovana. Taigi ką padovanoti tai vienintelei?

Pasak pačioje Vilniaus širdyje įsikūrusio prekybos centro „Europa“ generalinės direktorės Rasos Vileikytės, lietuviai Valentino dienai kasmet ruošiasi vis atsakingiau, jai skiria vis daugiau lėšų.

„Jei anksčiau lietuviai vyrai rodėsi kiek tingūs, ir Valentino dienos šventės vengdavo sakydami, kad tai – komerciška, mūsų kultūrai svetima tradicija, pastarųjų metų tendencijos byloja apie pasikeitusį vyrų požiūrį. Ieškodami dovanų mylimosioms jie į parduotuves išskuba vis anksčiau, mat nori tinkamai pasiruošti: akylai apžiūri galimas dovanas, svarsto apie savo moterų pomėgius, nevengia pasikonsultuoti. Mūsų parduotuvėse mylintys vyrai pasitinkami su šiltomis šypsenomis – konsultantai žino, kad dažniausiai vyrai paklaus, kuo verčiau ją nustebinti, todėl Valentino dienos dovanų tendencijomis domisi iš anksto“, – sako R. Vileikytė.

Idant pasiruošti meilės šventei vyrams būtų lengviau, prekybos centro „Europa“ generalinė direktorė dalijasi abejingų nepaliksiančiomis Valentino dienos dovanų idėjomis, atspindinčiomis karščiausias šių metų tendencijas.

  • Subtilios pikantiškos užuominos

Ar žinojote, kad reikšmingą įtaką moters savijautai daro jos vilkimi apatiniai? Po mėgstama suknele ar kostiumėliu slėpdama nėriniuotas kelnaites, kiekviena jaučiasi labiau savimi pasitikinti ir… dar moteriškesnė. Į stilingą dovanų dėžutę supakuotas akį prabangus ir kokybiškas, seksualaus apatinio trikotažo komplektas ne tik pradžiugins kiekvieną, bet ir taps subtilia užuomina į tai, kas patinka jums, ir kuo gali baigtis meilės dienos vakaras…

  • Žinutė amžiams

Galima sakyti, kad dovanoti moteriai papuošalą taip pat yra klasikinis manevras. Tačiau klasika gaji tik todėl, kad yra daugsyk patikrinta ir vertinama. Žinoma, akį traukiantis pakabukas, žiedas ar apyrankė taps dar vertingesnė, jei bus suasmeninta. Pagalvokite, kokius žodžius norite „įdėti“ į savo moters širdį, ir išgraviruokite juos ant dovanojamo papuošalo. Taip pat improvizuoti galite ir su šaliais, skarelėmis ar kitais stilingais medžiaginiais aksesuarais – savo žodžius galite išsiuvinėti, tereikia užsukti į greta esančią siuvyklą. Mylimajai pakaks vieno dirstelėjimo į reikšmingą užrašą idant prisimintų, kad jūs ją mylite.

  • Meilės aromatas

Niekada neprašausite dovanodami moteriai kvepalus. Skirkite dėmesio išsiaiškinti, kokie aromatai jūsų mylimajai patinka labiausiai. Galbūt praeityje ji buvo pateikusi užuominų? Jei ne, nieko baisaus – tiesiog pauostykite jos turimų kvepalų kolekciją, ir netruksite suprasti: labiau ar mažiau saldūs, vaisiniai ar gėlių aromato. Galų gale, kurių kvepalų buteliukas „eina prie pabaigos“? Tai gali būti jūsų atsakymas.

  • Švelniems prisilietimams

Ar nutuokiate, kiek dėmesio moterys skiria savo odai? Atsakymą į šį klausimą gali pasufleruoti tas skirtingų dažnam vyrui neaiškių kūno priežiūros priemonių skaičius moters vonioje. Todėl malonaus aromato kūno priežiūros produktų rinkinys, kurį netruksite rasti parfumerijos prekių parduotuvėje, taip pat gali tapti puikia dovana išrinktajai Valentino dienos proga. Kokybiški kūno kremai, sviestai, aliejai, balzamai, vonios reikmenys… Neabejokite, ji apsidžiaugs – juk tai irgi gali tapti subtilia, intymia užuomina.

  • Romantiškam pasimatymui

Ko gero, tokią sceną esate matę kokiam nors filme: grįžusi namo ji įeina į miegamąjį, ant lovos randa subtiliai kaspinu perrištą dėžę, o joje – pritrenkiančią suknelę ir raštelį su žinia, kad metas į pasimatymą. Neabejokite: tokia scena – kiekvienos moters svajonė. Įgyvendinkite ją rinkdami suknelę pagal savo skonį ir konsultantės parduotuvėje patarimus. Pasirinkimų čia – apstu: nuo subtilios klasikinės, iki ryškios ir kiek provokuojančios, nuo kuklios elegantiškos iki subalansuotos vakarėlių liūtei… O vėliau nusiveskite savo moterį vakarienės.

  • Stilingai dienai

Didelė dalis asmeninio moters gyvenimo telpa rankinėje, kurią ji nuolat nešiojasi su savimi. Todėl rankinės reikia ne vienos – kad tiktų prie skirtingų batelių, prie skirtingo garderobo… O ir parduotuvių, siūlančių skirtingus skonius ir poreikius atitinkančias rankines, apstu. Stilinga, kokybiška rankinė verčia moterį labiau savimi pasitikėti, taip pat jaustis gražiai ir šiuolaikiškai. Padovanokite jai tokį jausmą. Ir kasdien čiupdama savo rankinę ji prisimins jus.

  • Laikas sau

Ko labiausiai trūksta nuolat skubant ir panyrant į rutiną? Taip – laiko sau. Ramios, jaukios akimirkos, per kurią galima atsipalaiduoti, ničnieko negalvoti, dėl nieko nesijaudinti, nieko neplanuoti, tiesiog pabūti su savo mintimis. Puikiu laiko sau simboliu tampa knygos puslapiai. Padovanokite savo mylimajai asmeninių akimirkų su svajoti verčiančiu romanu, įtraukiančiu detektyvu ar įspūdinga biografija – knygyno lentynose pasirinkimas platus. Ji mielai nusiteiks poilsiui.

  • Gražiausios akimirkos drauge

Valentino diena – neabejotinai puiki proga atšvęsti savo meilę ir prisiminti aibę ypatingų drauge praleistų akimirkų. Geriausiai jas primins nuotraukos, kurias taip smagu iš naujo atrasti, peržvelgti, nusišypsoti nugrimzdus į prisiminimus. Todėl ideali dovana jai – gražiausias, meiliausias, romantiškiausias akimirkas drauge atspindintis nuotraukų albumas ar akį traukiantys nuotraukų rėmeliai, ką galima įsigyti interjero dekoro parduotuvėje. Tokią dovaną įvertins kiekviena moteris – juk tai brangūs jūsų bendri prisiminimai.

  • Klasikinė romantika

Nagi, prisipažinkite, kada paskutinį kartą savo išrinktajai dovanojote originalią ir nestandartinę puokštę gėlių? Kada ją nustebinote kokybiškais saldainiais ar jos mėgstamu putojančiu gėrimu? Galima sakyti, kad gėlių, saldainių ir šampano komplektas – banali atgyvena, nuvalkiota holivudinių filmų. Tačiau kuri moteris nenori pasijausti lepinama it filmuose? Be to, nuolat vaikantis originalumo, labiausiai nustebina paprasta, bet ypatinga klasika – neabejokite: jūsų moteris to nesitikės.

  • Lašas prabangos nuosavoje svetainėje

Interjero detalių parduotuvėje įsigykite aromatingų žvakių ir įžiebkite jas svetainėje. Skirkite laiko dėmesingam stalo serviravimui, galbūt net pasirūpinkite nauju stilingų indų komplektu ir prabangiomis taurėmis. Pamerkite gėlių, pasirūpinkite namų aromatu. Paruoškite skaniausią patiekalą vakarienei ir prigesinkite šviesas. Pakvieskite savo mylimąją į pasimatymą. Čia pat, savo namų svetainėje. Nes kartais norint sukurti romantiką nieko daugiau nereikia.  

Apie prekybos centrą „Europa“

Vilniaus centre, Konstitucijos prospekte esančiame prekybos centre „Europa“ po vienu stogu įsikūrusios arti šimto stilingų drabužių, galanterijos, interjero detalių, kosmetikos ir kitų šiuolaikiškiems miestiečiams aktualių prekių parduotuvės ir restoranai, kuriuose savo poreikius lengvai patenkins kiekvienas. Modernus prekybos centras išsiskiria elegantiška aplinka, kokybiško gyvenimo atmosfera ir plačia unikalių prekės ženklų pasiūla, kuria patenkintas liks kiekvienas.

PC „Europa“ išskirtinumą kurti padeda vardai, laikomi mados pasaulio pažibomis, tarp kurių – „Michael Kors“, „Stefanel“, Marc Cain“, „Max&Co”, „Marc O‘Polo“ ir kiti. Vyrus atnaujinti garderobą kviečia vienintelis Lietuvoje „Suitsupply“, „Strellson“, „Aeronautica Militare“. Šalia daugybės kitų parduotuvių, lankytojus kviečia jų jau pamėgti restoranai, tarp kurių – „Vapiano“, „Miykao“, neseniai atsinaujinęs „Fortas“. Prekybos centre rasite visas reikalingas paslaugas nuo siuvyklos, batų taisyklos bei drabužių valyklos iki specializuotų grožio salonų išrankiausiems.

Stilingus miestiečius prekybos centras buria jau 14-us metus iš eilės ir nuolat plečia prekių ir paslaugų asortimentą.

Pranešimą paskelbė : Jolita Katkutė, Fabula Hill+Knowlton Strategies