Sveikata

Palankiausias metas, kada verta pradėti naudoti veido serumus

Su amžiumi, mums reikia vis daugiau priemonių norint palaikyti tinkamą veido odos būklę. Kartais atrodo, tokie nereikšmingi dalykai, bet jie gali duoti labai daug. Kalbant apie kosmetikos priemones, jų pasirinkimas yra labai didelis, todėl kiekvienas turėtų atrasti tai, kas labiausiai tinka. Jeigu dar nesate pradėję naudoti veido serumo, norime plačiau apie jį papasakoti, kad galėtumėte žinoti daugiau informacijos ir padaryti tinkamą sprendimą jo pasirinkime.

Kada laikas pradėti naudoti veido serumą?

Pirmiausia verta paminėti tai, kad yra susidariusios dvi pagrindinės nuomonės, kad veido serumas yra lygiai tas pats, kas veido kremas ir veido serumas yra būtina priemonė, nes jos atstoti negali niekas. Todėl verta pasakyti, kad tokia priemonė tikrai nėra tas pats, kas veido kremas ir ji duoda visai kitokį efektą. Jeigu norite tikrai skaisčios ir gražios odos, jis privalo būti pas kiekvieną moterį. O pats geriausias metas, kada jį reikia pradėti naudoti yra tas, kad oda subręsta ir pradeda lėtėti visi procesai. Tad turbūt reikėtų orientuotis, kad palankiausias metas yra apie 25-26 metus.

Ar veido serumas yra lygus veido kremui?

Dar kartą pasikartosime, kad veido serumas tikrai nėra lygus veido kremui, todėl jų nereikėtų maišyti tarpusavyje. Jie kiekvienas skirtingai atlieka savo funkciją. Veido serumai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl jį odai įsisavinti yra žymiai paprasčiau ir tas procesas trunka ganėtinai greitai. Dar svarbu paminėti, kad veido serumas labiau įsigeria į gilesnius veido sluoksnius, todėl tai yra naudinga, nes reikiamais vitaminais ir medžiagomis aprūpinama ne tik pirmasis veido sluoksnis. O veido kremai yra visai kitokie. Vien žiūrint į jų tekstūrą iš karto galime matyti skirtumus. Jis yra sunkesnis, šiek tiek sunkiau įsigeriantis į veido odą ir panašiai. Tačiau geriausias rezultatas bus sulauktas tada, kai šios abi priemonės bus naudojamos kartu.

Kokį veido serumą geriau rinktis, pigesnį ar brangesnį?

Kaip ir minėjome serumas veidui gali būti labai skirtingas, todėl kartais gali kilti klausimų, kaip išsirinkti tinkamą variantą. Ar rinktis tą, kuris yra pigesnis, ar tą, kuris kainuoja brangiau. Aišku, kai naudojame bet kokią priemonę, visų pirmiausia ieškome kokybės. Tad žymiai geresni produktai bus tie, kurie bus šiek tiek brangesni, nes jų sudėtis bus kur kas geresnė.