Naudinga

Limfodrenažo nauda: būkime gražūs ir sveiki

Turėti gražų ir sveiką kūną šiais laikais įmanoma net ir be brangių procedūrų. Paprasčiausiai egzistuoja labai daug priemonių ir būdų, kurių kainos yra gana mažos, panaudojimo galimybės – plačios, o rezultatai — pastebimi. Vienas iš tokių, grožiui ir sveikatai skirtų, įrenginių yra limfodrenažinio masažo aparatas.

Visi sutinka, kad masažo malonumai yra neišpasakyti ir kad jie labai naudingi ne tik mūsų kūnui, tačiau ir mūsų sielai. Ypač giriamas limfodrenažas, kuris padeda suaktyvinti kraujotaką ir pagerinti ląstelių regeneracijos procesus. Tiesa, jeigu lankymasis pas specialistus Jums atrodo gana brangi paslauga, tokiu atveju galima limfodrenažo įrangą įsigyti ir naudoti tiesiog namuose, neribotai. Limfodrenažinio masažo procedūros laikomos ne tik grožio ir gydomosiomis, bet ir atpalaiduojančiomis. Limfodrenažinį aparatą įsigyti ir daugiau apie jį sužinoti galite apsilankę biomed.lt svetainėje: https://biomed.lt/lt/straipsniai/8_kompresine-terapija-limfodrenazas-kas-tai-yra.html.

Įranga nėra brangi, o nauda – akivaizdi. Taigi, kodėl limfodrenažas yra taip giriamas?

  • Jeigu Jus dažnai kankina kojųnuovargis – tokiu atveju limfodrenažas Jums yra būtinas. Jis gali padėti sėkmingai išspręsti sunkių kojų problemą, padeda laisviau ir be skausmo judėti.
  • Jeigu Jūsų kraujotakayra gana lėta – tokiu atveju limfordrenažinis masažas yra geriausias pasirinkimas. Jį labai dažnai rekomenduoja gydytojai.
  • Įrodyta, kad limfos aktyvinimasgali sumažinti Jūsų kūno svorį. Žinoma, tam reikalingos ir papildomos pastangos, pavyzdžiui, sveika mityba, be kurios neapsieisite. Tačiau kartu su šiuo masažu pasiekti norimų rezultatų bus kur kas paprasčiau.
  • Limfodrenažinis masažas taikomas irtada, kai norisi iš organizmo pašalinti toksinus.
  • Limfodrenažas labai puikiai tinka tiems, kurie dažnai jaučia sąnarių skausmus. Tiek tokiu atveju, kai daug ir aktyviai judate, tiek tokiu atveju, kai mažai judate, pavyzdžiui dėl sėdimo ar stovimo darbo.
  • Raumenų skausmas po šio masažo liks tik kaip nemalonus prisiminimas.
  • Masažas taip pat padedapagerinti virškinimą ir suaktyvinti imuninę sistemą.
  • Žinoma, pagreitina žaizdų gijimąir padeda greičiau pasveikti po operacijų.
  • Jis labai rekomenduojamas tiems, kurie nuolatos jaučia įtampą bei stresą. Šis masažas gali būti pati patraukliausia atsipalaidavimo priemonė, tad siūlome išbandyti.
  • Jeigu šąla galūnės– vėlgi, rekomenduojamas limfos išjudinimas limfodrenažinio masažo pagalba.

Privalumų daug. Jie pagerins ne tik Jūsų fizinę, tačiau ir psichologinę savijautą, padės geriau jaustis. Įsigykite įrangą ir mėgaukitės masažo malonumais kiekvieną dieną neišeidami iš namų.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats