Buitis

Kurios sauskelnės geriausios kūdikiams?

Gimus vaikeliui kiekvienai šeima atsiranda visa galybė rūpesčių. Didžioji jų dalis – susijusi su kūdikio priežiūra. O šie rūpesčiai, mielos mamos, dažniausiai krenta ant mūsų pečių. Dalį sprendimų užtenka priimti tik vieną kartą (pvz. perkant vežimėlį), o kitus reikia priimti nuolatos (pvz. perkant sauskelnes ar maistelį). Nuolat priimami sprendimas – nuolat iškylantys klausimai ir rūpesčiai. Čia pabandysime jums padėti nuo savo pečių nusimesti bent dalį rūpesčių ir pabandysime atsakyti į svarbų kūdikio higienos klausimą: kurios sauskelnės yra geriausias jūsų kūdikiui? Atsakysime ir į klausimus, kurie yra susiję su šiuo: kur jas įsigyti ir t.t.

Pradėkime nuo bendros apžvalgos. Kažkada vienintelės žinomos ir tėvelių bei mamyčių perkamos sauskelnės buvo Pampers. Iš to, tiesa sakant, yra kilusi svetimybė pampersai. Buvo laikai, kai nusipirkti sauskelnes buvo tolygu nusipirkti būtent Pampers gamintojo sauskelnes. Bet laikas bėgo, o laikai – keitėsi. Dabar žinomų ir populiarių gamintojų yra tikrai nemažai, o nuo to mums tik geriau, nes pasirinkimas dabar – didžiulis.

Be Pampers sauskelnių dabar populiarios ir japoniškos sauskelnės Goo.N. Jos yra tarp brangesnių, tačiau savo kokybe jau spėjo susikurti ištikimų pirkėjų ratą. Panašias sauskelnes Lietuvos rinkai tiekia ir kiti japonų gamintojai: Moony ir Genki. Šios sauskelnės ypač paklausios, kai jų reikia naujagimiams.

Vis daugiau didmiesčiuose gyvenančių žmonių ieško ekologiškų sauskelnių, kurios turi mažesnę tikimybę sudirginti jūsų kūdikio odelę bei labiau tausoja gamtą. Tokios sauskelnės duoda daugiausia naudos, jei jūsų kūdio oda yra jautri arba nenorite rizikuoti jos sudirginti naujagimiui.

Bet jei prieiname prie klausimą apie sauskelnių pirkimą, tuomet galime pasiūlyti keletą variantų. Pirmiausia į galvą ateiną sauskelnių internetu parduotuvė pampersai.lt. Lietuvoje yra labai mažai parduotuvių, kuriuos specializuojasi būtent sauskelnių srityje. Ši yra būtent tokia ir todėl gali pasiūlyti plačią paklausą, kurioje rasite ir mažiau žinomų gamintojų sauskelnių bei tokių, kurių nerasite prekybos centre ar net kitoje vaikų higienos prekių el. parduotuvėje.

El. parduotuvės turi savų pliusų ir daugelis jas renkasi dėl patogumo. Bet jei jūsų poreikis yra paprastesnis ir jums nereikia išskirtinio tipo sauskelnių ar neužsisakote didelio jų kiekio, tuomet jų galite rasti ir bet kurioje didesnėje parduotuvėje. Turbūt ten rasite tik labiau žinomų Pampers sauskelnių, bet jei jums tik ir tereikia, tuomet nėra prasmės jų pirkti internetu ir laukti kol jos bus pristatytos kelių dienų eigoje.