Grožis

Kokius papuošalus pasirinkti prie turimo stiliaus?

Kadangi išsirinkti tobulą suknelę ar kelnių kostiumą pasimatymui, biuro vakarėliui ar laisvalaikiui nėra pakankamai sunku, taip pat turite pasirinkti tinkamus aksesuarus, kad galėtumėte turėti nepriekaištingą aprangą.  Ar jūsų geltono aukso karoliai derės prie jūsų mažos juodos suknelės? O gal labiau tiktų baltas auksas? Papuošalus išsirinkti gali būti sunku, ypač todėl, kad reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų tipų ir stilių. Tokiu atveju tikslas yra įvaldyti papuošalų pasirinkimo meną pagal asmenybę ir pageidavimus, kadangi visiems patinka skirtingi juvelyriniai dirbiniai.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis papuošalus?

Derinkite papuošalus su savo stiliumi. Nors papuošalų derinimas atrodo akivaizdus ir lengvas, žmonėms, kurie nenešioja papuošalų per dažnai, tai gali būti ne taip paprasta. Pavyzdžiui, ne visi žino, kad tam tikri drabužiai atrodo labiau suderinti, kai prie jų pridedami auksiniai papuošalai, o ne sidabras ir atvirkščiai. Jei jums labiau patinka laisvi drabužiai, tokie kaip džinsai ir balti marškinėliai, rinkitės paprastus karolius su plonomis grandinėlėmis ir pakabučiais, čia labai tinka graviruoti pakabukai. Kita vertus, jei jums patinka elegantiška „bosės“ išvaizda, pakelkite savo aprangą į kitą lygį, papuoškite elegantiškomis ir paprastomis metalinėmis apyrankėmis, auskarais ar deimantais. Galiausiai, jei dievinate didelius, drąsius papuošalus (išreikštą kūrinį), galite juos derinti su mažais raštais ar vienspalviais drabužiais.

Pasirinkite papuošalus pagal atitinkamą progą

Deimantiniai auskarai ir palaidos apyrankės, kurios spindi, leis jums atrodyti dar labiau nenugalima pasimatymo vakare. Deimantai puikiai dera su kiekviena spalva ir stiliumi, todėl bet koks derinys išsiskiria iš minios. Jei planuojate nešioti ką nors paprasto ir vienspalvio, galite pasirinkti išskirtinius graviruotus papuošalus. Didelės apimties karoliai ir apyrankės atrodo nuostabiai, kai juos derinate su paprasta suknele arba baltais marškiniais ir šortais. Kalbant apie darbui tinkamus papuošalus, pasirinkimas yra begalinis. Nesvarbu, ar jūsų darbo vietoje galioja formalus ar laisvalaikio aprangos kodas, tiesiog nepamirškite pasirinkti aksesuraų, atitinkančių jūsų įprastą aprangą.  Pavyzdžiui, jei esate tas, kuris eina į darbą vilkėdamas grafinius marškinėlius ir džinsus, patobulinkite savo išvaizdą skoningais auksiniais auskarais ir apyrankėmis. Jei mėgstate puoštis elegantiškais švarkais ir pieštukų sijonais, tokia bosė kaip jūs dar labiau spindės su deimantiniais auskarais ir klasikine apyranke.