Naudinga

Kokių klaidų nedaryti renkantis apatinį trikotažą?

Tobulai parinkti apatiniai – geros savijautos ir tobulos išvaizdos pagrindas. Tačiau jo įsigijimas ne visada yra toks lengvas procesas. Į kokias klaidas reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį renkantis apatinius – tiek liemenėlę didelei krūtinei, tiek apatinius vyrams? Štai pagrindiniai aspektai, ką kiekvienas iš jūsų turėtumėte žinoti.

Puikiai derantys apatiniai – kodėl tai taip svarbu?

Tinkamai parinkti apatiniai pirmiausia yra stiliaus, estetikos ir elegancijos reikalas. Figūros privalumus pabrėžianti ir pasitikėjimo savimi suteikianti liemenėlė bei po prigludusiu sijonu neišsiskiriančios kelnaitės is a must. Tačiau verta atminti, kad tobulas apatinis trikotažas atlieka ir kur kas rimtesnį vaidmenį – turi įtakos mūsų patogumui ir net sveikatai. Ar norite sužinoti, kokios problemos gali kamuoti dėvint netinkamą apatinį trikotažą tiek vyrams, tiek moterims? 

1. Netinkamas dydis

Viena dažniausių moterų klaidų perkant apatinius – netinkamo dydžio liemenėlės pasirinkimas. Kodėl? Dažniausiai dėl to, kad trūksta žinių, koks dydis yra tinkamas tam tikru gyvenimo periodu (o tai, kaip žinome, keičiasi taip pat dažnai, kaip ir svoris). Moterys retai tikrina kaušelių dydį ar apimtį po krūtine (tam užtenka matavimo juostos) arba mano, kad, pavyzdžiui, mažesni kaušeliai geriau pabrėš ar palaikys jų krūtis. Tai kels tik diskomfortą ir nuolatinį nerimą, ar gerai atrodote su aptempta palaidine.

Tuo tarpu vyrai dažnai išsirenka per mažas kelnaites. Tai nemaloniai apspaudžia tiek šlaunis, tiek lytinius organus, varžo judesius, o ignoruojant šią problemą gali sutrikti ir kraujotaka, dar vėliau į gyvenimą gali pasibelsti ir kitos rimtesnės ligos. Tad tinkamas dydžio pasirinkimas, ypatingai apatinio trikotažo, yra gyvybiškai svarbus.

2. Neteisingi modeliai

Dydis dar ne viskas! Svarbu ir modeliai. Kalbant apie moterų liemenėles, vieni jų modeliai labiau tinka itin mažoms krūtims, kiti priešingai – didelėms, ir pan. Visada geriausia pasimatuoti, kuriuose modeliuose jaučiatės geriausiai ir išsirinkti tinkančius ne tik prie jūsų figūros, bet ir prie gyvenimo būdo. Lygiai toks pat požiūris turėtų būti ir į kelnaičių pasirinkimą. Esant didesniam pilvukui, geriau rinktis kelnaites aukštesniu liemeniu, o jei mėgstate pademonstruoti figūrą – drąsiai rinkitės stringus.

Vyrai taip pat turėtų rinktis kelnaites pagal savo gyvenimo būdą ir asmeninius pageidavimus. Vieniems patinka Y tipo kelnaitės, o kitiems – visiška jų priešingybė, t. y. vadinamieji bokseriai. Modelių rinkoje rasite įvairiausių, tad jei tiksliai žinote, kas jums patogiausi – drąsiai įsigykite internetu. Vienas žinomiausių prekės ženklų Lietuvoje – Sparta – tikrai turės ką pasiūlyti.

3. Prasta kokybė

Dažna klaida perkant apatinius – pasirenkami pigūs modeliai iš nekokybiškų medžiagų. Tokios liemenėlės ar kelnaitės neleidžia odai kvėpuoti, taip pat gali nuspausti jautresnes vietas, sudirginti ar sukelti alergiją, be to, jos tiesiog blogai atrodo ir daug greičiau nusidėvi dažnai plaunant. Atkreipkite dėmesį į šiuolaikišką dizainą, kuris garantuos maksimalų komfortą, į tvirtą ir patvarų audinį. Atminkite, kad patogumas nebūtinai turi reikšti įspūdingo stiliaus atsisakymą, nes apatinis trikotažas šiais laikais gali būti ir gražus, ir komfortiškas. Daugiau kokybiško apatinio trikotažo modelių rasite čia: https://spartatextile.lt/produkto-kategorija/moterims/apatinis-trikotazas-moterims/. Investuokite į kasdienį patogumą.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats