Mada

Kodėl apatinis trikotažas moterims toks svarbus?

Apatinis trikotažas moterų gyvenime tikrai vaidina gerokai ryškesnį vaidmenį, lyginant su vyrais. Nesvarbu ar tai šortukai, braziliško tipo apatiniai, juostelė ar pikantiški lingerie, moters kasdienybėje ir gyvenime apatinis trikotažas yra daug svarbesnis atributas nei būtų galima pagalvoti. Pasirodo, jog apatinis trikotažas daro įtaką psichologinei savijautai ir fizinei kūno būklei. Tinkamo apatinių pasirinkimo dėka, moteris gali jaustis užtikrinčiau, jautriau, geismingiau. Apatinių pasirinkimas net gali perduoti signalus apie moters nuotaiką. Perduodamas tiek graciją, tiek moteriškumą, apatinis trikotažas gali padėti kūnui ir sielai. Kaip?

Apatinio trikotažo fizinė nauda

Moters intymių zonų higiena bei komfortas yra labai jautrios temos. Dažna moteris vengia apie tai kalbėti, ypač, jeigu susiduria su problemomis ar sutrikimais. Ginekologai(-ės) nuolat ir vienbalsiai aiškina, kad reikia dėvėti tai „Kas patinka ir kas patogu“. New York Times publikuotame straipsnyje ginekologė Jen Gunter plačiau papasakojo apie tai, kodėl reikia rinktis tik patogius apatinius.

Gydytoja akcentuoja, kad prisilietimai ir komfortas yra labai asmeniškas akcentas. Jums gali patikti šilkas arba sintetika, o gali būti taip, kad malonumą teikia visai kitos medžiagos. Niekada nesivaikykite madų ir rinkitės tai, kas jums patogu bei malonu, mat diskomfortas tose vietose labai erzina ir juo atsikratyti, vien pakeitus padėtį, nepavyks. O dėl nepatogumų gali kilti ir rimtų sveikatos sutrikimų.

J.Gunter teigimu nėra didelio skirtumo tarp sintetinių ir natūralių medžiagų. Nors dažnai afišuojama tai, kad reikėtų rinktis kuo natūralesnes medžiagas, aklai tą daryti nebūtina. Pasak medicinos specialistės, tokią nuomonę suformuoja paviršutiniški tyrimai, kurie nėra visiškai tikslūs. Tinkamai plaunami net ir sintetiniai apatiniai nekenks jūsų kūnui. Be abejo, ta sintetika turėtų būti ne pačios žemiausios kokybės.

Svarbiausia yra saugoti savo erogenines zonas ir tarpkojį nuo ilgo kontakto su kūno skysčiais, išorinės drėgmės bei nehigieniškų sąlygų. Nejausdama diskomforto tose vietose, bet kuri moteris daug lengviau išspaus šypseną ir ims pasitikėti savimi, savo kūnu bei galės sėkmingiau pildyti darbe, moksle ar kitose srityse numatytas užduotis, bus produktyvesnė.

Galų gale ir ilgalaikė to nauda bus labai pastebima. Pavyzdžiui, jeigu nejaučiate diskomforto (jums nekaršta, patogu…), tos vietos neturėtų prakaituoti. Tai svarbu, nes prakaitas, per ilgesnį laiką, gali sudirginti jautrią tarpkojo odą, o šlapimas arba nors menkiausi jo pėdsakai – netgi sukelti odos skilimą.

Tad saugodamos savo kūną nuo nehigieniškų sąlygų net ir su sintetiniais apatiniais galite būti labai saugi ir jaustis maloniai!

Psichologinė nauda

Vienas didžiausių D.Britanijos dienraščių The Independent publikavo straipsnį, kuris teigė, jog mokslinio-socialinio tyrimo duomenimis buvo pastebėta, kad moters apatinių pasirinkimas daro įtaką jos nuotaikai. Beveik pusė apklaustų moterų jausdavosi seksualesnės bei labiau patenkintos savo išvaizda, kada dėvėdavo gražią arba ypatingesnę porą apatinių. Kas buvo dar įdomiau, beveik penktadalis teigė, jog apatinius rinkdavosi pagal nuotaiką. Vyrai, turbūt, tik kraipytų galvą. Jie tikrai nepasakytų, kada paskutinį kartą apatinius rinkosi pagal tai, kokia nuotaika buvo ryte.

Tyrimo autorė teigė supratusi, jog moterims be galo svarbūs ir tie drabužiai, kurių niekas kitas nemato.

Turbūt nerastumėte dailiosios lyties atstovės, kuri užsidėjusi juostelę nesijaustų labiau seksuali nei ta, kuri šiuo metu yra su paprastais, šortukų tipo apatiniais. Taip pat ir prisegamos kojinės, kūno kostiumai, teminiai kostiumėliai, naktinukai ir kt. – visi jie leidžia juos dėvinčiai moteriai jaustis geidžiamai bei labiau užtikrintai savo grožiu ir kūnu.

Tad galima sutikti su išvada, kad geri bei patinkantys moteriški apatiniai prideda pasitikėjimo savimi, net leidžia moteriai išreikšti save ir jaustis geriau savo pačios kailyje.

Seksualaus moteriško apatinio trikotažo nauda santykiams

Negalima pro akis praleisti ir moteriškų apatinių naudos santykiams. Tai yra aktualu intymiam arba artimam poros laikui kartu. Pikantiškas naktinių komplektas ar ne itin daug uždengiantys apatiniai gali sužadinti aistrą, atkurti prigesusią ugnelę bei padėti grąžinti santykius į įprastas vėžes.

Kodėl santykiams naudingi moteriški apatiniai? Turbūt todėl, kad moters kūnas santykiuose vaidina svarbesnę rolę, nei vyro. Moteris turi daugiau ginklų savo arsenale, kuriais gali pasinaudoti palenkdama vyro nuomonę į savo pusę arba sugundydama jį. Tai taip pat gali sukurti tam tikrą jūsų santykių atmosferą, kada pvz. vieną kartą per mėnesį arba per tam tikras progas moteris palepina vyro akis bei jusles pikantiškais apatiniais. Tai susideda tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu ir gali paversti intymias akimirkas labai laukiamu santykiu etapu. Na, o tuo pasigirti gali tikrai ne visos poros.

Taip pat reikėtų paminėti ir tai, kad tokia moters dovana vyro gimtadienio ar jūsų santykių metinių paminėjimo proga irgi neliks neįvertinta. Norite kažką išsirinkti būtent tokiai progai? Užsukitę į – https://www.fantazijos.lt/apatinis-trikotazas-moterims