Naudinga

Kapsulinio kavos aparato priežiūra

Bene dažniausias esamų ir būsimų kavos aparatų savininkų galvos skausmas – kavos aparatų priežiūra, kuri yra itin svarbi norint mėgautis puikios kavos skoniu ir bėgant metams veikiančiu kavos aparatu. Todėl šiandien su Jumis pasidalinsime kavos aparato priežiūros subtilybėmis, kurios skirstomos į dvi dalis: kasdienė priežiūra ir ne kasdienė aparato priežiūra. Jei norite atsinaujinti įsigykite kavos aparatą internetu.

Kasdienė aparato priežiūra

Lašėjimo padėklas. Nuvarvėjimo padėklas yra nešvariausia kavos aparato dalis, o tai yra normalu, nes ši dalis tiesiogiai surenka gėrimų likučius. Nors nuvarvėjimo padėklas tiesiogiai nedalyvauja kavos ruošimo procese, jo valymas nuo kavos likučių ir nuosėdų yra svarbus bendrai higienai. Svarbu pažymėti, kad šio padėklo ir jo grotelių paprastai negalima plauti indaplovėje, nebent jūsų prietaiso modelio aprašyme nurodyta kitaip. Kavos kapsulių laikiklis. Kita svarbi kavos aparato dalis – kapsulių laikiklis. Taip pat reikia reguliariai nuplauti abi puses, kad ant stovo neliktų kavos likučių arba neliktų nešvarumų ir dulkių.

Giluminis valymas, ar tai daug darbo?

Apibendrinant visą kavos aparato valymo procesą, jį galima suskirstyti į kelis veiksmus, kuriuos galite atlikti kas kelias dienas, kad aparatas jums tarnaus ilgus metus. Nuvarvėjimo padėklą valykite minkštu šepetėliu ir nusausinkite švariu popieriniu rankšluosčiu. Galimybė plauti šią dalį indaplovėje priklauso nuo konkretaus modelio. Išskalaukite kapsulės laikiklį iš abiejų pusių ir išdžiovinkite. Šią dalį galima plauti indaplovėje. Išvalykite baką švariu, maistui tinkamu minkštu šepetėliu, tada nuplaukite ir nusausinkite švariu popieriniu rankšluosčiu. Užpildykite baką šviežio geriamojo vandens ir įdėkite jį atgal į aparatą. Vandens bako negalima plauti indaplovėje. Viršutinę prietaiso dalį aplink adatą nuvalykite minkšta drėgna šluoste. Štai ir viskas, paprasta, greita ir ilgai išlieka.