Naudinga

Kalnų šaltinio vanduo: tai, ką jūsų labui gamta atiduoda pati

Nuo senų laikų populiariausia diskusijų tema tarp moterų – grožis ir jaunystė. Šeima, mėgstamas darbas ir kelios minučių tikslumu suskaičiuotos valandos, kurias galima skirti vien tik sau – tokia yra kone kiekvienos šiuolaikinės moters kasdienybė. Įvairių sričių specialistams sutartinai tvirtinant, jog  vanduo yra vienas pagrindinių geros savijautos ir jėgų šaltinių, lietuviams pristatomas naujas produktas  – Gruzijos kalnuose išgaunamas natūralus mineralinis šaltinio vanduo „Bakuriani“.

Anot „IDS Borjomi Europe“ rinkodaros vadovės Tatjanos Rudienės, idealiąmineralų kompoziciją turintis „Bakuriani“ užpildo Lietuvoje svarbią parduodamo geriamo vandens nišą, kurią diktuoja pasaulinės vandens vartojimo tendencijos.

„Dėl unikalios sudėties šis vanduo yra nepakeičiamas aktyvų gyvenimo būdą pasirinkusiems žmonėms, taip pat natūralų grožį puoselėjančioms moterims. Kuomet greitas gyvenimo tempas ir užimtumas vis mažiau laiko leidžia skirti poilsiui, „Bakuriani“ padeda palaikyti tinkamą vandens pusiausvyrą organizme, taigi saugo jaunystę ir grožį. Organizmas šį vandenį labai gerai įsisavina“, – sako T. Rudienė.

2330 m. aukštyje, Gruzijos kalnų šlaituose trykštantis vanduo pasižymi minimalia kalcio, kalio, natrio ir magnio koncentracija. Būtent dėl sudėtyje esančio optimalaus kiekio mineralų šis produktas yra taip vertinamas savo tėvynėje Gruzijoje. 

T. Rudienė vardija išskirtines šio vandens savybes: tai yra šaltinio, o ne tirpsmo vanduo, jo sudėtyje yra optimalus naudingų mineralų kiekis, vanduo surenkamas natūraliu būdu. „Bakuriani“ vandenį galima naudoti visą dieną be jokių apribojimų – šio vandens tiek suaugusiems, tiek vaikams galima gerti tiek, kiek norisi. „Bakuriani“ vanduo puikiai tinka vartoti leidžiant laiką gamtoje, tiekti kasdien į stalą, gerti kaip pirmą stiklinę iš ryto.

Pasaulinės tendencijos rodo, jog natūralumo poreikis tampa itin aktualus maisto pramonei ir geriamojo vandens rinkai. Vis mažiau laiko liekant tiesiog sau, žmonės daugiau investuoja į save ir puoselėja savo vidų, atidžiai renkasi ką valgo ir geria. „Būtent tai mus verčia atsigręžti į kalnus, kuriuose vis dar galima rasti ypač švarios, civilizacijos nepaliestos gamtos plotų ir tyro vandens šaltinių. Tikime, jog naujasis švelniu ir maloniu skoniu pasižymintis vanduo Lietuvoje bus ne mažiau mėgstamas, nei to paties gamintojo vulkaninės kilmės mineralinis vanduo „Borjomi“, – sako T. Rudienė.

Šiauriniame Trialet šlaite srūvantis vanduo yra visiškai natūralus, pačios gamtos duodamas produktas, kuris tiesiog surenkamas be intervencijos į gamtą. Surinkimo ir išpilstymo metu naudojamos naujausios aukštosios technologijos, todėl vandens cheminė sudėtis ir fizinė struktūra išlieka nepakitusi.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service