Naudinga

Ką reikia žinoti, planuojant imti paskolą kredito unijoje?

Galimybė imti paskolą internetu sukėlė revoliuciją visoje bankų sistemoje. Dabar net nereikia išeiti iš namų, kad gautumėte pinigų iš banko. Tačiau didelei daliai žmonių, ypač tiems, kurie į naujus sprendimus žiūri labai atsargiai, kyla klausimas, ar dėl tokių operacijų padidėja kredito sukčiavimo rizika? Ar paskola internetu yra geras sprendimas?

Kredito unija suteikia galimybę gauti paskolą neišeinant iš namų

Šiais laikais poreikis lankytis banko skyriuose yra minimalus. Pervedimų ar mokėjimų užsakymas tiesiogiai iš filialo yra praeities reliktas, kuris dabar naudojamas greičiau išskirtinėmis situacijomis. Pasitaiko, kad patys bankai atgraso savo klientus nuo to, nustatydami pastebimai didelius mokesčius apsilankymą pas padalinio patarėją.

Kitas patogumas susijęs su paskola Kauno kredito unijoje (KKU) – nebėra eilių, nes grynuosius pinigus  galima atsiimti praktiškai iš bet kurio bankomato. Dabar taip pat galima atidaryti sąskaitą, įnešti indėlį ar pirkti akcijas internetu.

Paskola internetu – kaip ją gauti?

Procedūra yra panaši į atliekamą banko skyriuje. Klientas pateikia prašymą skirti lėšų bet kokiam tikslui, o KKU, įvertinusi kreditingumą, pateikia galutinį paskolos pasiūlymą. Yra susitarimas tarp skolintojo ir skolininko, mokesčiai komisinių ir palūkanų forma arba poreikis pateikti dokumentus, patvirtinančius gautas pajamas.

Norint gauti paskolą internetu, jums tereikia kelių pelės paspaudimų – be daugybės sudėtingų formalumų –unija pateikia klientui jau paruoštą formą, kurią reikia užpildyti internetiniame portale. Po kelių minučių nuo užpildymo yra priimamas sprendimas dėl paskolos suteikimo ir jos sąlygų. Tada klientas patvirtina siūlomas kredito sąlygas, pvz., el. paštu ir pasirašo sutartį per kurjerį. Internetinėje bankininkystėje visos sąskaitos savininko patvirtintos operacijos atitinkamais kodais (pvz., išsiųstos anksčiau nurodytu telefono numeriu SMS žinute) yra laikomos teisiškai galiojančiomis.