Naudinga

Įrankių asortimentas

Atliekant darbus žemės ūkyje, statyboje, pramonėje reikalingi įrankiai. Šiais laikais joks darbas ne įmanomas be įrankių. Elektrinių įrankių centras  turi įvairių įrankių asortimentą.

Kokie yra elektriniai įrankiai ?

Eektriniai įrankiai yra patogūs, lengvi, kokybiški, jie daugiausia naudojami vidaus remonto, statybos darbuose, nes jiems reikalingas prisijungimas prie elektros tinklo. Retai pas kurį namuose nerastume įrankių tinkamų atlikti eilinius darbus pvz., pakabinti paveikslą ant sienos, suremontuoti spintelę ar kėdę, o atliekant didesnius remonto, statybos darbus, reikalingi įrankiai turintis didelį galingumą ir patvarumą pvz: medžio apdirbimo įrankiai, pjūklai, poliruokliai, suktuvai, smūginiai gręžtuvai, metalo šlifavimo mašinos, perforatoriai ir kitokie elektriniai įrankiai.

Kokia paslauga galima pasinaudot elektroninėje parduotuvėje ?

Prireikus reikalingo įrankio galima pasinaudot elektroninės parduotuvės paslaugomis. Įrankių galima internetu nusipirkti, išsinomuoti ir pasinaudoti remonto paslauga. Pardduotuvės specialistai visada jums padės, patars ir pagal galimybę bus pritaikyta nuolaida. Jus sutaupysit savo laiką ir pinigus, o prekė bus pristatyta laiku į jūsų namus.

Kokie  akumuliatoriniai įrankiai ?

Akumuliatoriniai įrankiai stiprūs, geros kokybės plačiai naudojami patalpų ir lauko darbams. Komplektacijoje reikalinga turėti akumuliatorių ir pakrovėją, jeigu energijos šaltinis bus pakrautas darbą galima dirbti ilgai be pertraukų. Prekę galima rinktis norimo gamintojo pvz., MAKITA, FEIN, FESTOOL ir kt.

Kokius priedus galima pritaikyti prie traktorių ir krautuvų ?

Traktorių, krautuvą galima nusipirkti arba išsinomuoti. Krautuvai yra universalūs, jiems galima pritaikyti daug įvairių priedų. Priedai prijungiami prie traktoriaus arba prie priekinio krautuvo. Krautuvo priedas pritaikytas atlikti vieną darbinę funkciją arba kelias funkcijas pvz., įrenginys gali būti skirtas šiaudų, šieno ir šienainio ritiniams transportuoti ir daug kitokių reikalingų variantų.