Naudinga

Grožio paroda „Beauty Expo 2019“ pasitinka pavasarį

Artėjantį savaitgalį, kovo 1–3 d., Kauno „Žalgirio“ arenos duris atvers paroda „Beauty Expo 2019“, kur šurmuliuos visi neabejingi grožiui ir stiliui. Tris dienas vyksiančioje parodoje  dalyvaus ir grožio industrijos naujienas bei paslaugas pristatys įmonės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Nors renginys skaičiuoja tik antrus metus, tačiau lankytojus pasitiks visas būrys talentingiausiųjų: kosmetologai, vizažistai, plaukų stilistai, manikiūristai, permanentinio makiažo meistrai ir daugelis kitų. Parodos dalyviai pasiruošę pristatyti naujausias makiažo tendencijas, efektyvias priemones jaunystės puoselėjimui,  odos problemų sprendimus, saugaus ir greito vasariško įdegio galimybes. Taip pat bus galima rasti nišinės parfumerijos rafinuotam skoniui, autorinės juvelyrikos ir bižuterijos.

Pernai į Kauną persikėlęs atviras Lietuvos grožio specialistų čempionatas vėl ruošia savo ringą „Žalgirio“ arenoje. Šįkart čempionato aikštelė bus atviresnė smalsuoliams ir kiekvienas vos tik įėjęs į parodą, iš karto pateks į konkurso zoną: galės tiesiogiai stebėti rungtis, atliekamas procedūras. Šeštadienį čempionate varžysis kirpimo, vizažo, manikiūro, blakstienų priauginimo ir antakių dizaino studentai, kuriems toks renginys dažnai tampa pirmuoju šuoliu į profesines aukštumas, o sekmadienį jaunieji specialistai užleis vietą rungtyniauti grožio industrijos profesionalams. Taip pat bus paskelbti ir fotokonkursų „Metų kirpėjas 2019“, „Metų manikiūro meistras 2019“ ir „Metų manikiūro meistras 2019“ nugalėtojai bei jų darbai.

„Beauty Expo 2019“ šiemet pateikia ir naujovių, viena jų – konferencija, skirta visiems šalies manikiūro meistrams. Lietuvos grožio pasaulyje tai išties svarbus įvykis, nes pirmą kartą bus surinkti geriausi savo srities atstovai, kurie dalinsis sukaupta patirtimi ir įgytomis žiniomis. Taip pat lankytojus stebins naujas interaktyvus konkursas „Kuriu“. Jo metu grožio specialistai ir dizaineriai kurs modeliams originalius įvaizdžius, derindami makiažą, plaukų stilių, drabužius ir aksesuarus.

Kovo 1–3 d., atskiroje erdvėje taip pat vyks ir kita UAB „Ekspozicijų centro“ organizuojama paroda – sveikatinimo, gydymo, reabilitacijos bei natūralios medicinos naujovių – „Sveikatos dienos 2019“. Sveikata ir grožis neabejotinai susieti dalykai, geros savijautos pagrindas, todėl tikimasi, jog šios dvi parodos papildys viena kitą ir laikui bėgant lankytojams taps mėgstamiausia vieta, suburianti grožio pasaulio ir sveikatingumo pirmūnus.

Daugiau informacijos: www.expo.lt

Pranešimą paskelbė: Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”