Mada

Alpakų vilnos drabužiai itin šilta dovana Šventų Kalėdų proga

Į kiekvienas duris pamažu „beldžiasi“ gražiausia šventė metuose – Šventos Kalėdos ir po truputį pradedame ieškoti dovanų savo šeimai bei artimiesiems. Turime nuostabią idėją dovanai – alpakų vilnos drabužiai. Šios vilnos rūbai itin šilti, minkšti ir hipoalergiški – idealiai tinka kiekvienam. Juos pamils iš pirmo žvilgsnio net ir tie, kuriems įprasta vilna, t. y. avies, „kandžiojasi“. Mieliausio gyvūno vilna nė truputį nedirgina žmonių odos. Šiame straipsnyje įvardinsime kokius alpakų vilnos drabužius galima dovanoti Šventų Kalėdų proga savo šeimai ir artimiesiems. Taip pat atskleisime kuo skiriasi alpakų vilnos kardiganai nuo įprastų megztinių ir patarsime kada juos galima dėvėti.

Alpakų vilnos drabužiai – kokius šios vilnos rūbus galima dovanoti Šventų Kalėdų proga savo šeimai ir artimiesiems?

  • Įvairių raštų megztinius su gobtuvais;
  • Kelnes ir sijonus;
  • Sukneles ir tunikas;
  • Pončus;
  • Įvairius paltus;
  • Laisvalaikio aprangą;
  • Įvairius vaikiškus rūbus;
  • Kardiganus.

Šiuos neįtikėtino grožio, minkštumo ir švelnumo alpakų vilnos drabužius galite įsigyti mūsų internetinėje svetainėje alpacos.lt ir nudžiuginti bei sušildyti kiekvieną šeimos narį ir artimąjį per šias Šventas Kalėdas.

Kuo skiriasi alpakų vilnos kardiganai nuo įprastų megztinių?

Kardiganas (angl. cardigan) – megztinis arba švarkas, užsagstomas per visą ilgį, be apykaklės, paprastai tiesus, su kišenėmis ir su V formos ar panašia iškirpte.

  • Pagrindinė savybė, kuri išskiria kardiganus nuo kitų megztinių, yra ta, kad kardiganai priekyje turi atidarymą. Paprasti megztiniai dažniausiai yra vientisi, tuo tarpu kardiganai gali būti užsegami su sagomis ar užtrauktukais. Tačiau dauguma šiuolaikiškesnių kardiganų neturi jokio užsegimo ir tiesiog laisvai kabo ant kūno;
  • Per pastarąjį dešimtmetį alpakų vilnos kardiganai ypač išpopuliarėjo. Tiek minėtos vilnos kardiganai, tiek megztiniai yra dėvimi kaip viršutiniai drabužiai. Tačiau sukaitus, kardiganus yra gerokai lengviau nusiimti ir užsivilkti negu paprastus megztinius, kuriuos reikia rengtis per galvą. Galima sakyti, kad šie kardiganai išstūmė įprastus megztinius vien dėl patogumo.

Kada alpakų vilnos kardiganus galima dėvėti?

Alpakų  vilnos kardiganai  yra puikus pasirinkimas kasdien einantiems į darbą. Anksti ryte, kai vėsu, ši vilna suteiks reikiamos šilumos. O dirbant šiltuose ofisuose, galima be sunkumų kardiganą nusiimti. Vos pradėjus šalti, šio tipo megztinį galima lengvai „užsimesti“ atgal ir alpakų vilna iš karto ims šildyti.

Neabejojame, jog alpakų vilnos drabužiai labai šilta ir praktiška dovana visiems šeimos nariams bei artimiesiems nenumaldomai artėjančių Šventų Kalėdų proga. Šios vilnos rūbus galite įsigyti mūsų tinklalapyje alpacos.lt arba UAB „ALPACOS“ fizinėje parduotuvėje adresu: Savičiaus g. 5, LT-01127, Vilnius. Nieko nelaukite ir pasirūpinkite šilčiausiomis Šventų Kalėdų dovanomis jau dabar!