Verslas

3PL programos ir paprastesnis sandėlių valdymas

Užsiimant sandėlių nuoma ar teikiant produkcijos sandėliavimo paslaugas natūralu, kad įvairios sandėlio valdymo programos gali būti naudingos. Tik nedaugelis verslininkų iš tiesų supranta, kaip tokios programos duoda apčiuopiamą naudą. Juk kiekvienas sandėlio plotas turi būti tinkamai išnaudojamas. Tikrai sudėtingą viską kontroliuoti, kada informacija randasi excel programoje ir darbuotojai rankiniu būdu pildo duomenis. Gerai, kada šiandien IT bendrovės gali pasiūlyti pažangias sandėlių valdymo programas, kurios tinka tiek vidutinio, tiek itin didelio dydžio sandėliams.

Ką gali tokios programos?

Ne vienas verslininkas klausia, kokia reali nauda iš tokių programų. Reikia suprasti tai, kad profesionalios sandėlių valdymo programos padeda kokybiškai išnaudoti visą sandėlio erdvę. Pirmiausia naudojant tokias programas bet kuriuo metu galite pasižiūrėti kiek turite laisvos vietos ir kada atvyksta ar išvyksta kroviniai. Galima nesudėtingai planuoti sandėlio veiklą keliems mėnesiams į priekį. Tokios programos itin padeda darbuotojams. Juk jų pagalba galima kur kas greičiau įvesti visą reikiamą informaciją ir tinkamai valdyti sandėlį. Daugiau informacijos rasite: https://www.terralogistics.lt/funkcionalumas/logistikos-sandeliu-valdymas.aspx Nepamirškite, kad kiekviena programa gali būti individualiai pritaikoma prie jūsų verslo poreikių. Tokios programos puikiai dirba kartu su įvairiais prietaisais, kurie padeda darbuotojams įvesti atitinkamą informaciją.

Specialisto patarimai renkantis programas

Pirmas, klausimas, kurį dažniausiai užduoda klientai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tokias programas. Pirmiausia, reikia suprasti tai, kad tokios programos turi būti reguliariai atnaujinamos. Jeigu jūsų pasirinkta IT bendrovė tik parduoda programas ir neatlieka reguliaraus programų atnaujinimo, tai ženklas, kad geriau yra rinktis kitus specialistus. Būtina, kad sandėlių valdymo programos būtų pritaikytos prie konkrečios įmonės poreikių. Juk kiekviena kompanija yra unikali. Svarbu, kad specialistai realiai įvertintų jūsų įmonėje atliekamą darbą ir galėtų pasiūlyti individualų sprendimą. Aišku, ne kiekviena kompanija nori kurti tokias programas, tačiau, kaip specialistai patariame gerai ieškoti, kol galiausiai nuspręsite pasirinkti tinkamą paslaugos tiekėją. Šiuo metu rinkoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri teikia tokio tipo paslaugas. Aišku, kiekviena IT bendrovė siūlo skirtingas programas, kurios turi ir skirtingas funkcijas. Tačiau nepamirškite, kad geriausia kada IT specialistai sukuria programas, kurios yra individualiai priderinamos prie jūsų konkretaus laiku. Suprantama, kad tokios programos kur kas daugiau kainuoja, tačiau tai yra protinga investicija.