Interjeras

Naudingi patarimai kaip atnaujinti svetainę

Svetainė – bene svarbiausias namuose esantis kambarys. Juk būtent svetainėje leidžiame laiką su šeima ir draugais. Nors dauguma mano, jog tam, kad atsinaujinti svetainę reikalingas kosminio dydžio biudžetas, iš tiesų svetainės biudžetas nebūtinai reiškia dideles išlaidas. Esti daug įvairiausių metodų, kaip maži, tačiau labai reikšmingi pakeitimai gali kardinaliai pakeisti Jūsų svetainę.

Visų pirma, perdažykite kambarį. Kambario perdažymas – tai itin pigus, tačiau labai veiksmingas būdas atnaujinti Jūsų svetainę. Perdažytas kambarys ne tik įgauna šviežumo, bet ir sukelia visai kitokią nuotaiką. Sutikite, jog niekam nepatinka išblukusios, suteptos sienos. Tam, kad nudažytumėte kambarį, Jums neprireiks specialistų pagalbos – nusipirkti dažų ir teptuką sugebės net minimalią remonto patirtį turintis asmuo. Tam, kad atnaujintumėte kambarį, nereikia perdažyti visų kambario sienų – galite išryškinti tik tas vietas, kurias norite akcentuoti. Nebijokite eksperimentuoti – derinkite spalvas, žaiskite su atspalviais. Tegul svetainė atspindi Jūsų kūrybišką asmenybę! Nebijokite teptuku pagražinti ir kambaryje esančių baldų! Ant sienos kabo knygų lentyna? Kodėl gi jos neišmarginus?! Nepamirškite, jog spalvos ne tik puošia kambarį, bet ir sukuria nuotaiką! Ryškus atspalviai – geriausias energetikas! Jeigu pastebėjote, jog namų sienos tiesiog sunkte sunkia iš Jūsų energiją – metas atsinaujinti!

Perdažius sienas, ateina laikas imtis baldų. Dauguma mano, jog permainos – tai senų daiktų pakeitimas naujais. Tačiau taip nėra! Atnaujinant kambarį tikrai nereikia atsikratyti mylimos svetainės spintos ar sofos – kartais pakanka tiesiog perstumti baldus. Trūksta idėjų? Apsilankykite internete. Internetiniuose puslapiuose Tumblr ir Pinterest gausu įvairiausių kambario išplanavimo idėjų, tad tikrai rasite sau tinkamiausią variantą! Taip pat prisiminkite, jog ir pačių baldų atnaujinimas nebūtinai reiškia naujų baldų pirkimą. Nebijokite pasitelkti savo auksinių rankelių! Senus medinius baldus galite nesunkiai nušlifuoti ir nulakuoti, o susidėvėjusį sofos apmušalą lengvai pakeisite nauju. Jeigu visgi nusprendėte, jog laikas kardinalioms permainoms, mėgstamų baldų, aksesuarų ir technikos ieškokite internete. Taip ne tik sutaupysite aibę laiko, bet ir galėsite išsirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą iš įvairiausių prekių gausos.

Perdažę sienas ir atnaujinę baldus, nepamirškite savo svetainei suteikti asmeniškumo ir papuoškite ją Jums patinkančiais aksesuarais. Tai gali būti įvairiausi mažmožiai – paveikslai, nuotraukos, įvairiaspalvės pagalvėlės. Nebijokite pasirodyti ekstravagantiški. Domitės mokslu – vietoje vazos gėlėms pamerkti naudokite kolbas, mėgstate keliones – ant stalo pastatykite gaublį, o ant sienos pakabinkite žemėlapį. Nesivaikykite naujovių, svarbiausia, jog kambarys atspindėtų Jūsų esybę. Taip pat nepamirškite apie augalus. Jeigu į svetainę patenka pakankamai šviesos, vadinasi, šalia sienos galite įkurti mini sodą. Net jeigu Jūsų svetainės langai itin maži ir į ją praktiškai nepatenka dienos šviesos, nenusiminkite. Gamtoje egzistuoja gausybė nereiklių augalų (pavyzdžiui, sansevjera), kurioms pakanka minimalaus šviesos kiekio. Prisiminkite jog augmenija suteikia Jūsų kambariui gaivumo, šviežumo, taip pat absorbuoja elektromagnetinę spinduliuotę, tad įsikūrę nedidelį sodelį – neprašausite.