Mada

Moteriški džinsai rudeniui – ką pasirinkti?

Ruduo – tai laikas, kai galime eksperimentuoti su drabužių deriniais, ieškoti naujų aprangos detalių ir išbandyti kažką naujo. Kiekvienais metais įvairūs mados namai pristato savo kolekcijas rudens-žiemos sezonui ir jose yra gausu įvairių aprangos detalių bei derinių. Kasmet rudenį vienu populiariausių drabužiu tampa džinsai. Moterims tai nepamainomas aprangos elementas, kurį jau mokame derinti prie įvairių aprangos stilių. Tad kokie moteriški džinsai tinka rudeniui ir kaip pasirinkti, kad nesuklystumėte?

Ką rinktis rudeniui?

Renkantis džinsus, reikėtų skirti dėmesio jų audinio kokybei. Jeigu vasarai ieškome plonų ir tamprių džinsų, tai rudeniui tiks ir storesnis audinys, kuris labiau šildys kojas ir apsaugos jas nuo vėjo. Taip pat skirkite dėmesio gamintojui. Kokybiškas drabužis ne tik ilgiau tarnauja, bet ir yra lengviau prižiūrimas. Pavyzdžiui, skalbiant nenublunka. Tačiau visų svarbiausia, rinktis drabužį pagal tai, koks modelis Jums tinka. Šiandien parduotuvėse yra siūlomi įvairių tipų džinsai moterims.

Galite tuo įsitikinti užsukę į https://bolf.lt/lit_m_Apranga-moterims_Moteriskos-kelnes-15524.html.

Čia siūlomi ir platėjantys džinsai, ir siauri ir jogger tipo moteriški džinsai. Tačiau geriausiai atrodysite su tais, kurie Jums tinka pagal Jūsų figūros tipą.

Kaip rinktis moteriškus džinsus pagal figūrą?

Daugelis moterų žino, koks yra jų figūros tipas. Įvertinus tai, galite išsirinkti dailius džinsus, kurie atrodys ne tik stilingai, bet ir pabrėš Jūsų privalumus bei paslėps trūkumus.

Obuoliukams

Moterims, kurių klubai yra ne itin platūs, tačiau jos turi dailias kojas, reikėtų pagalvoti apie tai, kaip paslėpti pūpsantį pilvuką ir pabrėžti dailias linijas. Tokiu atveju geriausiai rinktis džinsus su aukštintu liemeniu. Rinkitės elastinius džinsus, kuriuos bus patogu dėvėti ir su kuriais jausitės patogiai. Geriausiai mūvėti vienspalvius džinsus ir rinktis tokią džinsų formą, kurie yra arba visiškai tiesūs, arba šiek tiek platėjantys apačioje.

Kriaušėms

Šio figūros tipo moterims priskiriamos tos, kurių apvalios šlaunys, didesnis užpakaliukas ir platūs klubai. Jeigu tai Jūsų figūros tipas, rinkitės platėjančius arba labai plačius džinsus. Su jais atrodysite labai stilingai, nes sukursite nuosaikų įvaizdį ir šiek tiek nukreipsite aplinkinių žvilgsnį nuo klubų. Šioms moterims geriau nesirinkti labai aptemptų kelnių, kurios tik dar labiau išryškintų figūros trūkumus.

Smėlio laikrodukams

Dažniausiai tokiam figūros tipui priskiriamos moterys, kurių klubai gana platūs, tačiau liemuo itin lieknas. Todėl mūvimos kelnės turėtų padėti sukurti lieknesnių kojų vaizdą. Tam puikiai tiks itin „skinny“ moteriški džinsai, kurie yra labai prigludę. Rinkitės tokius, kurie yra dar ir aukštintu liemeniu, taip pabrėšite savo figūros privalumus ir paslėpsite trūkumus.

Stačiakampiams

Tokia figūra dažniausiai gali pasigirti aukštos moterys, kurių liemuo lieknas, klubai siauri, o užpakaliukas gana plokščias. Tokioms moterims puikiai tinka beveik visų tipų džinsų modeliai. Tad net jeigu jos kompleksuoja dėl savo plokščio užpakaliuko, iš tiesų tai leidžia joms sukurti daug įvairių stilingų aprangos derinių. O užpakaliukui padidinti ir klubams vizualiai praplėsti puikiai tinka jogger stiliaus džinai bei tokie, kurių juosmuo yra platus ir dekoruotas įvairiomis detalėmis.